Wpis z mikrobloga

@HorribileDictu: Na pewno mam numer. Mam też prywatny do każdego motorniczego i kanara. Na litość, motorniczy sam się dowiedział dopiero na Kórnickiej, że ma jechać na Franowo, poinformował o tym pasażerów na Lecha i na tym się skończyło.
@HorribileDictu: tak, jeżdżą co chwilę, o tyle dobrze. Szkoda, że nie ma na przystankach tramwajowych żadnych kartek rozlepionych, gdyby nie to, że mi nie działa winda, to sama bym napisała i rozkleiła. xD Muszę się jutro na zajęcia dostać, mam nadzieję, że do 9.00 będzie to już działać.
@scharlottka: Nie no, bez przesady, nawet jak sieć zerwana ale w jednym miejscu to max w parę godzin naprawią. A co do kartek, informację o dłuższych awariach można za darmo otrzymywać smsem, nawet dzisiaj ktoś takiego smsa pokazywał na mirko.
@HorribileDictu: No właśnie przed chwilą zobaczyłam, fajna opcja, chociaż mało szczegółów, ale też się dopiszę. Super by też było, gdyby to się wyświetlało na elektronicznych tablicach, które są na niektórych przystankach.
@scharlottka: Te tablice słabo działają, ostatnio stałam w niedzielę na przystanku os. Lecha i pokazywało rozkład chyba sprzed 2 miesięcy jak przez bodajże Kórnicką jeździł jakiś wahadłowy tramwaj, już nie pamiętam jak to było dokładnie.