Wpis z mikrobloga

Widzieliście prognozę pogody na czerwiec? Szykują się niezłe upały, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową akcję

Darmowe usługi chłodzące przed wejściem w gorące

W czerwcu dla pierwszych 1000 osób wykonamy #zadarmo czyszczenie i konserwację układu chłodzenia z wymianą past termoprzewodzących. Normalna cena tej usługi to 79 PLN #cebuladeals

Do każdego zakończonego zlecenia dołączymy raport temperatur oraz zdjęcia układu chłodzenia przed i po czyszczeniu. Nie ma lipy ()

Akcja obejmuje zasięgiem całą Polskę ubezpieczonym kurierem UPS door2door. Laptop wróci do Ciebie nawet w 72h!
Koszt wysyłki kurierem w obie strony to 40 PLN

Ale nie tylko ochłodzimy laptopy ale również Was! Nie może zabraknąć ekscytującego #rozdajo w którym do zdobycia jest 10 wentylatorów na USB! Wystarczy zaplusowwać ten wpis, a dla osób które w komentarzach pokażą jak sobie radzą z upałami mamy do rozdania 10 naszych kubków z Mirkiem oraz 20 breloków BGA!

Darmowe zlecenie czyszczenia chłodzenia można zlecić tutaj: http://naprawalaptopow.pl/zlec-naprawe-upalny-czerwiec

#ciekawostki #polska #technologia #poznan #warszawa #krakow #katowice #wroclaw #gdansk #lublin
Pobierz
źródło: comment_UHC6zFigE25Bgz3ZNujFYiSU8iKxEdaG.jpg
  • 282
@naprawalaptopow: Zlecenie wypełnione, mam 3 pytania:
nie będzie problemów jeśli wyślę laptopa:
1) bez dysku twardego i baterii?
2) w pudełku od innego lapka (zależy mi by to drugie pudełko wróciło, dołączę karteczki do lapka, co z czym, jak i bez czego)?
3) Pudełko do lapka biorę od mojej dziewczyny i jak się dowiedziała o promocji to też się napaliła, czy jest możliwość ustalenia kuriera do odebrania przesyłki od niej PO
Jak zapakować tego laptopa jeżeli nie mam oryginalnego opakowania? Macie jakieś swoje sposoby żeby dotarł w jednym kawałku?


@Klejrol: Najlepiej zapakować w mocny karton podobnej wielkości, a sam laptop owinąć folią bąbelkową lub włożyć do torby a torbę do kartonu i wyłożyć wolne miejsce gazetami #sekretykuzniara

40 ziko za kuriera bulę ja czy wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maciekawski: Koszt kuriera ponosi zlecający
1) bez dysku twardego i baterii?

Nie będzie problemu

2) w pudełku od innego lapka (zależy mi by to drugie pudełko wróciło, dołączę karteczki do lapka, co z czym, jak i bez czego)?

Wysyłamy w tym samym opakowaniu

3) Pudełko do lapka biorę od mojej dziewczyny i jak się dowiedziała o promocji to też się napaliła, czy jest możliwość ustalenia kuriera do odebrania przesyłki od niej PO TYM jak kurier zwróci paczkę