Wpis z mikrobloga

Coś o mnie... od 7 miesiecy pracuje i mieszkam w Dubaju na kontrakcie w Agencji Reklamowej Ogilvy&Memac który jest oddziałem bliskowschodnim agencji Ogilvy&Mather. Pracuje jako Creative Director, wcześniej związany z Polskim Spotify w roli dyrektora marketingu. ASK ME ANYTHING.
Będę odpisywał na pytania w tym wątku przez najbliższą godzine. Potem dopiero wieczorem odpowiem gdyż czekam na spotkanie z klientem z KIA Motors dla którego przygotowujemy powoli kampanię na szeroką skalę.

Moje posty związane z życiem w Dubaju możecie znaleźć pod moim profilem w poprzednich wpisach.
ama zostaje na mirko gdyż już jedno było na głównej napisane przez marcy jakieś 3 lata temu.

#ama #dubaj ed. 2.0

wołam
@oficer-prowadzacy, @wyc, @nilhir, @abcc5, @TheStig007, @bihk, @Zdzisiuu, @polonia66, @gumioki, @karmelkowa, @Spaceman_, @FantaZy, @Velan, @IgorS, @robertK
  • 93
@dawidrayan: dopiero rozpocząłem kontrakt, jak z czasem bede miał wyniki nic nie stoi na przeszkodzie by zarabiać wiecej.
@robertK: 9h na dzien, z czego jedna godzina to lunch brake, moge go zagospodarowac jak chce.
@Spaceman_: mam sporo udogodnien zapisanych w kontrakcie, chocby oplacanie mi lotów do kraju w celach odwiedzin 2 razy do roku, prywatnego kierowcę i kilka pomniejszych.
@przemek6085: nie wąpie że byś to zrobił ( ͡
@Shewie: ile kosztuje wynajem pokoju/mieszkania i jaki procent przeciętnej wypłaty trzeba przeznaczyć na jedzenie itp? Ile % swojej wypłaty jesteś wstanie odłożyć?