Wpis z mikrobloga

Mam kontener o ograniczonej szerokości (czarny) i w nim elementy (czerwone) które mają display: flex. Rodzic ma ustawiony flex-direction: row i flex-wrap: wrap, więc elementy się elegancko zawijają, jak na obrazku.

Potrzebuję narzędzia, dzięki którym będę mógł zmieniać takim elementom kolejność przeciągając je. Taki drag&drop, najlepiej jakiś wybajerzony że widać który element się przenosi i gdzie się upuszcza, dobrze by było gdyby współpracował z tym flexem i zawijaniem. No i musi działać na dotykowych wyświetlaczach, rozwiązanie dowolne (najlepiej pewnie przytrzymanie na elemencie, żeby wejść w tryb przesuwania, tak jak we wszystkich systemach operacyjnych segreguje się aplikacje).

Fajnie by było jakby była to dyrektywa angularowa działająca z ng-repeat, ale jeśli nie da rady to nie szkodzi. Biblioteka może być płatna, aczkolwiek jeśli istnieją darmowe rozwiązania, to je preferuję ;) czy ktoś z was zna taką bibliotekę albo ma jakieś doświadczenia z rozwiązaywaniem podobnego problemu?

#webdev

EDIT: w ostateczności może być bez flexa, wtedy dobrze by było żeby reszta działała bez problemu, żeby zrekompensować mi robotę potrzebną na zmianę layoutu :P
Pobierz Marmite - Mam kontener o ograniczonej szerokości (czarny) i w nim elementy (czerwone)...
źródło: comment_r11TJ6r4rbAIvkFImvEkig6Kdvl0EiLA.jpg
  • 12