Wpis z mikrobloga

@ediz4: czyli co? zmienił coś w Polsce? Nic nie zmienił, nic nie zrobił, tylko gada o tym jakby to nie rozwalał układu, tak samo jak Kukiz. Parafrazując, na Korwina nic powiedzieć nie można bo bul dupy - ogarnij się.
@Detharon: Nie zmienił ale zaszczepił bakcyl wolności gospodarczej wśród setek tysięcy ludzi, był raz posłem, raz europosłem - to troszkę więcej niż ciastek jak do tej pory. Na Korwina można ale merytorycznie proszę a nie czepianie się głupot
@ediz4: masz rację, ale jednocześnie nic z tym dalej nie zrobił, przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi w mediach traci umiarkowany elektorat, a potem Ci ludzie są wabieni przez partyjki typu nowoczesna.pl która udaje jakąś alternatywę.
@Detharon: Oczywiście. Mógł zrobić wiele ale z racji swojego charakteru schrzanił sprawę. Ciastek siedzi w jakimś sejmiku - co tam zrobił ? Praktycznie nic. Poczekajmy do jesieni. Dla mnie ciastek będzie kosmicznym niewypałem bo będą to ludzie z różnymi poglądami i będą robili co chcieli. Jak sobie wyobrażasz głosowanie np: nad podwyższeniem jakiegoś postulatu socjalnego ludzi z KNP i związkowców. Taki twór nie ma zdolności koalicyjnej
@ediz4: Oczywiście, że można powiedzieć. Pytanie tylko, co to obchodzi przeciętnego Janusza z Grażyną? A to właśnie elektorat Kukiza. Co nie potrafi Korwin, a potrafi Kukiz, to umiejętnie zniżyć się do ich poziomu i operować ich językiem. Janusz powie, że to my jesteśmy ci mądrzy a reszta to idioci i machnie ręką na ich poparcie.