Wpis z mikrobloga

@panpIaneta: Właśnie jak konkretnie wygląda sprawa z piwkiem na dachu victorii? Na luzie wchodzisz do hotelu, zamawiasz piwo i jedziesz na dach? Czy jakoś trzeba rezerwować coś wcześniej?
@SuperBasshunters:
Zależy co chcesz. O ile dobrze pamiętam (nie wiem jak by się tam jechało samochodem bo wtedy byłem rowerem i na takie "szczegóły" nie zwracałem uwagi) to na południe od zalewu jest jedna taka miejscówka (daleko od cywilizacji). Ale nie pamiętam jak dobry widok na Lublin jest.

W samym Lublinie z budynku to chyba nic ciekawego nie znajdziesz. Możesz z okolic danych poligonów (przy ul. Poligonowej) coś wybrać, ale tam
@jestem_legenda:
https://www.google.pl/maps/place/51%C2%B007'23.4%22N+22%C2%B028'01.4%22E/@51.123162,22.467052,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=pl

Nie pamiętam czy to dokładnie ta droga czy sąsiednia (ta za laskiem po lewej czy ta po prawej). Miejsce jest dosyć odsłonięte więc jeśli masz nadzieję na jakąś przytulną miejscówkę to byś chyba musiał poszukać (ja jechałem tylko rowerem po drodze i wtedy nie myślałem żeby takiej miejscówki szukać).