Wpis z mikrobloga

Mireczki. Dzisiaj znajomy zlajkował jakąś galerie. Z ciekawości wszedłem i nie wierzę co się o------o. Link do galeri: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.864395246950965.1073741831.421536544570173&type=1 . Czy uważacie że to #patologiazewsi i #bekazpodludzi czy dla Was normalna impreza ? Ja osobiście swoją osiemnastkę inaczej wspominam i nie wstydziłbym się pokazać zdjęć z imprezy swojej rodzinie.
Vatras14 - Mireczki. Dzisiaj znajomy zlajkował jakąś galerie. Z ciekawości wszedłem i...

źródło: comment_TNqNsua21bIACMwhUU1miuPivbsngZ5B.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: U mnie na 18 część osób była niepełnoletnia. Abstrahując od tego, na ile człowiek jest dorosły w wieku 18 lat, to moim zdaniem taka forma zabawy jest nieodpowiednia na 18 urodziny. Bardziej nadaje się na wieczór kawalerski.

  • Odpowiedz
@Vatras14: Ale czy oni poszli do burdelu czy popatrzeć na ładny taniec dziewczyny w bieliznie?
Niektórzy na 18 uwalają się tanim piwem w trupa, niektórzy zapraszają rodzinę a inni bawią się w taki sposób. Nie widzę w tym nic niestosownego.
Zdjęcia ok.
  • Odpowiedz
@zamaskowany: A w jakim wieku mógłby to robić? 25? 40? Czy wg Ciebie wcale?
Na zdjęciach nie widać ile pokazał. Nie bądźmy świętsi od papieża :)
Chłopak będzie miał co wspominac i ok.
18stka jest raz w życiu, niech się bawią, komuś dzieci zgorszyli tymi zdjęciami czy czo XD
  • Odpowiedz