Wpis z mikrobloga

Cholera, całkiem mi wypadło z głowy, że miałem bilet miesięczny ważny do wczoraj, no i oczywiście wpadła kontrola.. :(
Da radę jakoś zakombinować, żebym płacił tylko opłatę manipulacyjną (10zł), czy już przepadło, i trzeba bulić stówkę?

#mpk #lublin #kiciochpyta
  • 18
  • Odpowiedz
@sartek: Napisz odwołanie, że od dawna kupujesz miesięczne (jeśli to prawda :P) i pierwszy raz zapomniałeś i żeby ci wybaczyli i raz odpuścili karę.
  • Odpowiedz
@Ciaztko: W sensie, że taki zwyczajny, jednoprzejazdowy, kupiony wcześniej? To raczej nie przejdzie.
A zakodowane na kartach są imienne wszystkie.
  • Odpowiedz
@sartek: to jest #!$%@? chamstwo. Mi tez sie zdażyło raz, ze zapomniałem o bilecie. Wpadła kontrola, daje kartę na pewniaka, a tu nieważna. Ważność do wczoraj. Tak to wiecznie doładowana, kontroli brak, a tutaj raz zapomniałem i #!$%@?. Mówiłem babie, ze mam paragony z każdego miesiąca i mogę jej pokazać, a teraz po prostu wypadło mi z głowy ( poza tym to tylko jeden dzień), ale nie. Nie i #!$%@?,
  • Odpowiedz
@sartek: znajdź kogoś na fb w grupie z biletami, kto ma jeszcze niepodpisany, odkup od niego taki bilecik i napisz odwołanie, że nie miałeś przy sobie biletu bo zapomniałeś o nim. I powinni tylko opłatę naliczyć.
  • Odpowiedz
@Bogdan23: Ale jak niepodpisany? W Lublinie albo są takie jednorazowe na małych karteczkach, albo zakodowane na imienną kartę, więc nie wiem jak to miałoby zadziałać.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: @tHoePs: @pieczywowewiadrze: @dobrywieczor: No niestety, pani w okienku powiedziała, że to, że nie byłem świadomy nieposiadania ważnego biletu to żaden argument, bo jest przecież tyle możliwości sprawdzenia do kiedy bilet jest ważny, internet, kasownik, i to jest moja wina a nie ich...
No cóż, czyli jednak nie uniknę płacenia tej stówki.
  • Odpowiedz