Wpis z mikrobloga

siema moto mireczki,

szukam w googlach jakiegoś pro warsztatu zajmującego się mocniejszymi samochodami oraz ich tuningiem. Problem w tym, że na hasło "tuning gdańsk / trójmiasto" wyskakują same sklepiki z odpustowymi lampami lexus-look i innymi gadżetami. Ewentualne firmy jakie znalazłem nie wydają się wcale pro i zajmują się najczęściej autami VAG...
Czy znacie jakąś godną polecenia firmę, która poważnie zna się na modyfikacjach aut (układy wydechowe, dolotowe, turbiny, ECU Tuning)? Coś jak SSG w Wawie.

#gdansk #motoryzacja #tuning #trojmiasto
  • 29
  • Odpowiedz
@simia: dzięki. Z informacji na ich stronie wynika, że głównie zajmują się chipowaniem, a jak już coś z mechaniki to niby tylko VAG, ale na pewno sprawdzę.
  • Odpowiedz
V-Tech Kosakowo


@lbjaco: gadałem już nawet z nimi. Niestety o Maździe MPS jeszcze chyba nawet nie słyszeli ;) No i oni chyba tylko ogarniają komputer, mechaniki nie bardzo.
  • Odpowiedz
@vlodar: no to u Ciebie to render. Aczkolwiek niektórzy robią sporo modyfikacji, niewiele odstających od tego rendera ;) mi się w serii auto póki co podoba najbardziej. Aczkolwiek w planach są felgi kute (jeśli chodzi o zmiany wizualne)
  • Odpowiedz
@MichasQGP: huligany. A kolega u nich tarcze w focusie wymieniał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maciekawski: wymianę tarcz to każdy mietek zrobi, nie trzeba być mega specem. Gorzej jak chcesz turbinę w aucie wymienić :D tu się schody zaczynają.
  • Odpowiedz