Wpis z mikrobloga

Witam mirki i mirabelki z tego powodu że to mój pierwszy wpis na mikro (w końcu się odważyłem) chciałem wam opowiedzieć o zakładzie z mój #rozowypasek #oswiadczenie
Założyłem się o to że od 1 czerwca (jutro) do 22 sierpnia (moje urodziny) zrzucę trochę ciałka mówimy tutaj o przedziale między 10 a 15 Kg ( mam 185 cm i ważę 108 Kg na dziś dzień) a założyliśmy się o to że jeśli wygram dostanę od niej taki ładny zestaw Polskie banknoty obiegowe z lat 75-96 wydane przez NBP a jeśli przegram ehhh... będę musiał wrzucić wartość tej kolekcji (około 400 zł) do koperty na pierścionek zaręczynowy (dziwnie to brzmi no ale zakład to zakład, a wtedy mając kasę na pierścionek będę musiał się oświadczyć () ) Dodam jeszcze od siebie żebym miał większą motywacje że jeśli mi się nie uda wpłacę 100 zł (kwota może nie wielka ale zawsze) na dowolną organizację charytatywną wskazaną przez was a teraz czekam na parę plusów żebym wiedział że ktoś jest ze mną i będzie mnie wspierać w tych trudnych momentach dla mnie....

Profit ?????

  • 3