Wpis z mikrobloga

@twmistrz: wiesz pewnie powody są różne... pisowcy zaatakują każda centrową i merytoryczną opozycję, zaślepieni fani Krula podobnie... są też ludzie z psychoprawicy, którzy we wszystkim widzą spisek...

ja też nie rozumiem nagonki, a szczególnie bawią mnie teksty o tratwie dla PO bp "na fejsie ludzie z PO" lajkują - a co mają robić miliony Polaków, którzy od 10 lat z gasnącą nadzieją popierają PO licząc, że ktoś w końcu zacznie realizować
@Spaceman_: Hahaha, widzę, że kolejna zmiana frontu, już nie Kukiz. Takich sezonowców to nawet w piłce nożnej niema.

To, ze Tyszkiewicz im wierzy, że zmienią Polskę wcale nie znaczy, że to zrobią. Jak po tylu latach można nadal wierzyć w z dupy pojawiające się partie i zbawicieli narodu? Co wybory pojawia się jakaś partia, która zbiera głosy tych zawiedzionych systemem i za każdym razem gówno robią, a ludzie co wybory zawsze
@ghostface: Na kogoś wiarygodnego? Dla ciebie wystarczy, że przyjdzie ktoś głosząc twoje poglądy i już ma twój głos? A czy Tusk nie głosił takich samych poglądów jak Nowoczesna? Czemu nie głosujesz na platformę? Przecież 8 lat temu głosili poglądy liberalne, więc skoro je głosili, to według twojej logiki spełnili je, a więc nie wiem czemu jesteś z nich niezadowolony.
@Spaceman_: To #!$%@?łeś :) Od kiedy to Korwin zgarnia głosy? 0,5% głosów to nie jest zgarnianie. Zgarniają partie typu Palikot, PO, etc. i za każdym razem się okazuje, że w ch zrobili wyborców. Teraz jest to nowoczesna, a Ty, jak na sezonowca przystało, za 4 lata będziesz za kolejną nową partią, tym razem na pewno będzie to partia dla Polski, a nie żyjąca z Polski :)

@ghostface: Ale ja tak
@Dorogon:

Użyłem twojego toku myślenia


To nie jest mój tok myślenia. Ubzdurałeś coś sobie i przypisałeś to mnie. Straw man. Uważnie czytaj moje komentarze i nie wymyślaj sobie treści, których w nich nie ma.

Tyle, że głoszenie poglądów nie oznacza ich wprowadzania, co udowodniło PO.


To oczywistość, dotyczy wszystkich partii.

Kto jest wiarygodny, wiarygodniejszy od tej nowej inicjatywy?
@twmistrz: nagonka wynika między innymi z tego, że do władzy, na fali ogólnego, młodego, społecznego niezadowolenia, płyną dawne mordy z podobnymi hasłami do tych z okresu powstawania PO... Ja jestem mega sceptycznie nastawiony do tej inicjatywy. Przez chwilę byłem gotów wspierać Ruch Palikota te kilka lat temu, ale za bardzo śmierdziało mi populizmem i chęcią podbicia elektoratu niechętnego PiSowi, ale i wkurzonego/znudzonego PO. Teraz wykorzystując hasła PO z 2000/2001 roku do