Wpis z mikrobloga

@orzeszekziemny: @sermaciej: Mnie tam ten fakt nie przeszkadza jakoś wybitnie. Szczerze mówiąc polityka dużo bardziej interesuje mnie na szczeblu lokalnym, niż krajowym. PiS u władzy to przecież to samo co Platforma tylko mocniej kościelni. Kukiz to alkoholik, który poza jowami za wiele do powiedzenia nie ma.

Jedyne co może martwić, to fakt że to znów będą puste obietnice i będzie wciąż bez zmian, lub kolejne podwyżki (bezsensowne) akcyzy i jakichś
@sermaciej: @orzeszekziemny: ale wszystko na to jak na razie wskazuje. Wyskoczyli znikąd akurat jak PO po skręcie w socjalizm zaczęło tracić, głoszą to co PO 10 lat temu. Ja naprawdę chciałbym im wierzyć, bo postulaty mają słuszne. Ale nie wierzę. Mają kilka miesięcy na przekonanie mnie..
@rudy2007: @kompocki: Jesli chodzi o nowoczesna to im bardzo kibicuje jesli dostaną sie do włądzy jestem pewny ze co zmienią to samo kukiz ktory będzie współpracował z CAS jesli wszystko będzie po wolnosciowej mysli to nasz kraj moze stać sie w koncu chociaż troche "libertarianski" albo chociaż mniej będzie uciskac obywateli.
@frytex2: Moją pewnosc opieram na zaufani nigdy nie można byc do konca pewny po porstu przeczucie. Jesli tak nie będzie to sie strasznie #!$%@? xd. Po prostu liczę na to bardzo, że sie w koncu cos zmieni. Korwin nie ma żadnych szans na włądze ani chyba anwet na siedzenie w sejmie.