Wpis z mikrobloga

@maruch:

Gdzie ty tu widzisz gównoburze? Przecież autor napisał dokładnie to samo co ty- że jest to #!$%@?, i dlaczego ludzie tego słuchają. Szanujesz Popka za coś, czego nie ma? XD
  • Odpowiedz
zapomniałeś, że żyjesz w kraju, w którym ludzie wierzą w to, co wyczytają w Fakcie i obejrzą na TVN, oglądają seriale typu Trudne sprawy albo Warsaw Shore? No, to się nie dziw, że i takiego gówna jak Popek słuchają.


@wykopnieta: Lol, a myślisz, że na "zachodzie" nie ma Warsaw Shore? Przecież to jest robione na wzór gównoprogramów z innych krajów, tutaj akurat na wzór new jersey shore czy coś tego
  • Odpowiedz
Nie dziwi więc popularność w gimbazie, to jest okres kiedy tekst piosenki nie może być głęboki, musi być prosty, jak mózgi gimbusów.


@Sojerr: właśnie dlatego kiedyś popularna była paktofonika XD
  • Odpowiedz
nie wiem, jak bardzo nieświadomym muzycznie trzeba być, aby traktować Gang Albanii serio. Przecież to muzyczny pastisz, Popuś z ekipą w twarz się śmieją wszystkim.


@maruch: piszesz tak jakby on kiedykolwiek nagrał coś czego da się słuchać lub było ambitniejsze od "#!$%@?ć psy i modelki jedzonce kau XD"
  • Odpowiedz
@Szczebaks: też mnie to zastanawiało, dopóki nie zobaczyłam tego filmu na głównej z 12-latkami bawiącymi się przy tej "muzyce". W znajomych jedna koleżanka-dresiarka to polubiła, inteligencja na poziomie planktonu - tacy ludzie tego słuchają.
  • Odpowiedz
@Szczebaks: Popek czyli jeden z członków GA ogólnie był słuchany z beki itp. bo nagrywał marne piosenki ale śmieszne a dobrze się ich słuchało, robert m zwęszył biznes i tak powstał zespół hip hopolo, który nie ma hejterów, zaiste fenomen
  • Odpowiedz