Wpis z mikrobloga

Miraski z #it mam do was pytanko. Mam obecnie 25 lat, z wykształcenia jestem inż. energetykiem teraz dodatkowo studiuję zarządzanie projektami. Obecnie zarabiam niecałe 7 brutto w branży związanej z energetyką/inteligentnymi budynkami. Niestety ale w związku z nerwową pracą i związanymi z tym problemami zdrowotnymi będę musiał za jakieś max. 2 lata się ewakuować do innej roboty - a najlepiej się przebranżowić. Kodziłem trochę w C# i minimalnie w Javie na studiach - hobbystycznie po godzinach - lubiłem to i nieźle mi szło, a teraz zastanawiam się czy nie wziąć się za to na poważnie.
Teraz do was pytanie - czy w wieku ok. 26 lat (daję ok. 1 rok na przypomnienie sobie i naukę nowych rzeczy - tak po 3-4 h dziennie) i z zerowym doświadczeniem w branży da się zacząć karierę w IT? Liczę się oczywiście ze sporym spadkiem zarobków ale od czegoś trzeba zacząć.

#pytanie #pracbaza #programowanie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czapu: nie, on mowi o psychicznym stresie ktory nad nim ciazy jak cos sie nie uda, dokladnie taki sam bedzie przy pisaniu softu, oddawaniu projektow, zoliczaniu, gorzej kazdy kod jaki bedzie pushowal bedzie przypisany do niego i bedzie widac jak cos spieprzy
  • Odpowiedz