Wpis z mikrobloga

Mirki, coś takiego mi sie pokazuje na tv(w lewym górnym rogu, jakby uciety tekst) W tej sytuacji telewizor normalnie wyswietla mi obraz ale nie działa pilot (tylko klawisz power). Nie działa także dźwięk. W ustawienia nie da sie wejsc bo nie dziala pilot. Klawisze wbudowane w telewizor tez nie dzialaja, oprocz przycisku power. (pilot 100% sprawny)
#elektronika #telewizor #telewizory #helpdesk #elektroda #pytaniedoeksperta #lgtv
FantaZy - Mirki, coś takiego mi sie pokazuje na tv(w lewym górnym rogu, jakby uciety ...

źródło: comment_hNtN5hIEBU1vRURzKC3wkxAbyve117Ej.jpg

Pobierz
  • 15
@elektryczny_mariusz: też mi się tak wydaje. Do niedawna pomagało odłączenie z prądu na kilka godzin. ale teraz już nawet to nie.
Nie wiesz co można z tym komputerem zrobić? Da się tam z jakimś programatorem podejść w domowych warunkach?
@FantaZy: właśnie to jest boleść obecnej elektroniki że człowiek specjalnie z niektórymi rzeczami sam nic nie zrobi. Kiedyś telewizor dało się naprawić 3 narzędziami, dzisiaj musisz mieć specjalistyczne laboratorium. Na szczeście serwis LG to nie taka rzadkość w tym kraju
@elektryczny_mariusz: to już ostatnie pytanie. Nie wiesz czy w takich serwisach jest możliwość zostawienia telewizora i poznania ceny za naprawę, a dopiero później decydowanie się na to czy chcę, aby naprawili mi telewizor za tą kwotę?
@elektryczny_mariusz: odgrzewam kotlet ale telewizor wrócił z naprawy i było dokładnie to co napisałeś - pamięć NAND. Koszt usługi jakieś 450zł. Nie wiesz jak temu zapobiec w przyszłości? Może wina tego, że wtedy telewizor nie miał aktualnego softu ?