Wpis z mikrobloga

o boze, co ja dzisiaj widzialem

w ten weekend w expo #krakow odbywa sie festiwal "sztuki" japonskiej, no ok - szanuje. ale to co sie tam wyrabia to przechodzi ludzkie pojecie.

wyobrazie sobie ze 3/4 osob będących tam miala na glowie peruki z niebieskimi/czarnymi/różowymi wlosami, pomijajac to ze nawet nie wyglada to tragicznie na jakiejs zajebistej lasce to mozna sobie wyborazic jak wyglada to na stukilowym nastolatku, ktoremu tluszcz sie wylewa spodkoszuli. patola jakich mało, już wole nasze polskie dresy.

bedac tam polowa ludzi #!$%@? do siebie jakies "KECZCZII" i robi selfie jak powalone.

ogolnie przyszly tam dwie grupy spoleczne:
-nerdy z brzuchem ktore pewnie walą codziennie konia do jakichs hentai - minimum 120kilo 40%bodyfat
-lastolatki ktore szukaja wrazen i nie wiedza co ze soba zrobic, wiec wkladaja peruke i udaja ze sa UNIKATOWI

polecam jak ktos chce zobaczyc prawdziwy ##!$%@? to jeszcze jutro mozna to zobaczyc

#bekazpodludzi #niewiemjaktootagowac
Pobierz
źródło: comment_j4wCojOgraolhKC9SsaJ1rGCfSysPTg9.jpg
  • 10
@jedzbudynie: ja nawet lubię chińskie bajki, ale ostatnio znajoma na konwencie zaciągnęła mnie na prelekcję o chińskich bajkach o dziewczynkach na poziomie podstawówki, wchodzimy na salę a tam siedzą same męskie śmierdzące spaślaki z niechlujnymi brodami, tłustymi kudłami, głośno dyskutujący o tym gatunku. Dosłownie zwątpiłem w sens istnienia widząc to.
@jedzbudynie: o, jak dobrze czasem poszperać stare mirko.

A łażąc po m1 w sobotę miałem #wtf skąd tyle dzieciaków z innej galaktyki. Kolorowe stworki ^_^
Impreza jak każda inna. Niech sobie mają;)