Wpis z mikrobloga

#lublin

Wybuduj basen za 8 milionów, zamykaj go na dwa miesiące - dlaczego? "bo tak, w wakacje nie funkcjonuje"

albo #fucklogic albo ja nie rozumiem i ktoś ze chce mi wytłumaczyć, tym bardziej, że jak wspomniał @majk3l inne baseny zapchane bo taki "główny" wyburzyli i powstaje od nowa.

- Łabędzia: 60minut - 12zł (do godziny 15 pn-pt - 8zł) - dla mnie daleko i podobno bardzo marnie, w dodatku tłumy
- Orkana: 75 minut - 27 zł (do godziny 17 pn-pt 19zł) - drogo, bardzo krótki tor i ich mała ilość
- SP23 - podzamcze: 45minut - 12zł ale wejścia raczej tylko od 18:30 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- AOS: 45 minut - 10 zł (do godziny 16:30 wg ustalonego grafiku pn-pt - 5zł) cholera wie, czy ceny aktualne, ktoś tam był i może wydać opinie?

gdzie jeszcze?

wołam: @lukiboys i @ukradlem_ksiezyc
Pobierz kuba - #lublin

Wybuduj basen za 8 milionów, zamykaj go na dwa miesiące - dlaczego?...
źródło: comment_A3ioj5DSBc1M48H7ioEu7S2KG6K9KlpE.jpg
  • 12
Kiedyś jak byłem mały chodzilem jeszcze do LO nr 19/ SP nr 22 (ten sam budynek chyba) na ulicy Ignacego Rzeckiego (niedaleko ZUSu na Zana). Ale od tamtego czasu mnie tam nie było i nie wiem jak wygląda obiekt ani ceny.
@siodemkaxx:
@kuba:
Na stronie masz grafik z rezwrwacjami i praktycznie wszystkie normalne terminy poza weekednami za zajęte albo zostawiony max jeden tor (ja który wg regulaminu może wejść chyba max 5 osób).

Aczkolwiek tej oferty nie sprawdzalem organoleptycznie (w sensie czy rzeczywiście basen jest tak zajęty) i może miejsce znajdziesz. A sam obiekt całkiem dobry.
@kuba:
Przeczytaj regulamin. Z karnetem możesz wejść tylko jeśli są miejsca. Wiec jeśli przez cały miesiąc będziesz przychodził gdy basen będzie zajęty to zaplacisz za nic.

Ale ten basen nie jest zawalony np w dzień. To ze firmy rezerwuja nie znaczy ze pracownicy tych form przychodzą a pracownicy basenu przymykaja na to oko jeśli nie jesteś pracownikiem i plywasz po nie swoim torze. Tzn przymknal jeśli jest malo osób. Jeśli więcej
@kuba: gimnazjum 5 i gimnazjum 16

Na labedzia chodzi brat i mowi ze spoko

Basen na UP jeszcze (nawet spoko)

Basen zamykaja na wakacje zeby nie marnowac pieniedzy bo ludzie sa nad jeziorami lub na slonecznym wrotkowie, a szkoly maja wolne i nie bd grup zorganizowanych. Chcesz z podatkow/w cenie biletu dokladac na pensje dla kilkudziesieciu osob?