Wpis z mikrobloga

@gramacz: chyba mamy inne ceny w takim razie - proponowany przez ciebie liderwalut (dla usd i eur) jest w tym momencie najdroższy lub najbardziej niekorzystny (waluty maja najdrozsze, ceny skupu najnizsze). Dodatkowo cinkciarz nie pobiera zadnej prowizji za wyplaty.
@shadiss85: Ostatnio kupowałem dolary na walutomat.pl, wszystko robisz jednym przelewem, nie musisz robić 2 operacji. Pobierają prowizję 0,02%. Przelewałem złotówki z PKO BP na T-mobile właśnie i przychodziło w ciągu 30 minut. Dodatkowo dostaniesz esemesa kiedy dolary pojawią się na koncie T-mobile. Zrób sobie próbne przewalutowanie na 1 dolara i zobacz czy Ci odpowiada, ja ze swojej strony mogę polecić.
@MaciejPN: lider taż nie pobiera za wypłatę, tylko Walutomat pobiera 0,02% ( niecały grosz za dolara)

Cinkciarz przed chwilą:
Waluta, którą chcę otrzymać:
1 USD = 3,7559 PLN

W tej samej chwili w lider: 3.7550

Ogólnie proponuje kupić w kilku kantorach za 100zł i sprawdzić ile po przelaniu ma się kasy. Kursy publikowane przez kantory nie awsze odpowiadja prawdziwej kwocie wymiany, bo albo płacimy dodatkowo przy wypłacie z kantoru, albo podawany
@gramacz: ja sprzedaje walute przez cinkciarza, ale za pomoca transakcji spolecznosciowych. Zawsze jestem te 2-3 grosze do przodu na 1 euro czy USD. Fakt, ze trzeba na to chwile dluzej poczekac, ale te 2h dodatkowo czesto nie graja roznicy.