Wpis z mikrobloga

@miras1357: Po 5 osób? Znajomi często tym jeżdżą i w takie dni jak piątek/ sobota/ niedziela praktycznie zawsze jest komplet, w tygodniu to różnie bywa, ale wolnych podwójnych miejsc nie ma z tego co mi mówili.
Ostatnio jeździłem co wtorek do domu i nie było wincyj niż 12, zazwyczaj ok 5 osób ;) W dniach kiedy jest duże zapotrzebowanie, jak początek i koniec weekendu, to pewnie jest dużo, ale i tak o wiele mniej niż w takim żaku, gdzie w środku tygodnia często nie ma wolnych miejsc.
@farmr: Tak to może ktoś się dowie, ja sam zauważyłem to przez przypadek. Jak już ludzie poznają tą firmę to będą jeździć pełne autobusy, a nie po 5 osób ;) A i jakdojadę to jest sprawdzarka rozkładu miejskiego w Warszawie i innych dużych miastach, a nie autobusów dalekobieżnych.
@miras1357: PlusBUS w Łomży jest dopiero od niedawna, ale przewoźnik na pewno lepszy niż te wszystkie PKSy. Z Białego do Wawy prawie zawsze mają komplet. Kwestia czasu a i te jeżdżące z Łomży do Wawy czy Białego też będą pełne.
@miras1357: Bo Żak Express jest na rynku od dawna, a i jakość świetna :) Ja osobiście np. wolę kupować bilety przez internet. Obie firmy bardzo pozytywnie odbieram, obie deklasują PKSy, szczególnie Łomżyński, takich kierowców buców jak tam to nigdzie nie spotkałem.