Wpis z mikrobloga

Byłem na Mad Maxie. GENIALNE kino akcji. Efekty specjalne, muzyka, scenografia, sceny kaskaderskie. Świetna gra aktorska, szczególnie Charlize Theron i Nicholas Hoult. Tom Hardy, pomimo, że raczej nie gra słowami, robi mocny klimat i w 200% zastąpił Mela Gibsona jako Mad Maxa.

Zwiastun w pełni oddaje to co będzie w filmie, lecz w tych 2 godzinach seansu mamy prawie nieprzerwaną akcję, podobnie jak w zwiastunie.

9/10
#madmax #film #kino
UlfNitjsefni - Byłem na Mad Maxie. GENIALNE kino akcji. Efekty specjalne, muzyka, sce...
  • 9
@UlfNitjsefni: Hmm, owszem, można to zrzucić na motywacje czarnego charakteru, że chciał i tyle. Ale, wydaje mi się że nie opłacało się ścigać tych bab przez całą pustynię, tracąc przy tym masę paliwa i tak dalej, a na końcu Joe nagle przypomina sobie, że zabrał wszystkie swoje siły z Cytadeli i zostawił ją nie strzeżoną, co daje cel Mad Maxowi. Taka lekka deus ex machina. Na początku myślałem że na tej
@6a6b6c: Oczywiście że się rzucił w oczy i przykuł wzrok, pozostawiając pozytywne wrażenie. Tak nasyconego kolorami filmu nie widziałem od czasu Magii uczuć, a pustynia nie wyglądała tak pięknie od czasów Lawrence'a z Arabii. Było świeżo.