Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta czy wy też macie znajomych grających na różnych instrumentach typy: gitara, bas. Którzy was zapraszają na pokazowe granie w swojej małe klitce (pokoju). Zamykają tą klitkę i wam grają cholernie głośno ze myśli nie można zebrać. Wiem ze mi powiedź żebym do niego przestał chodzić, ale moja grzeczność i zamiłowanie do tego osobnika mi jakoś nie pozwala. To jest jego jedyna wada.

#gorzkiezale #boldupy #gitara #bas

I pytanie do was osoby grające,czemu głośno gracie w małych pomieszczeniach?
  • 10
@marszal122:

czy wy też macie znajomych grających na różnych instrumentach typy: gitara, bas. Którzy was zapraszają na pokazowe granie w swojej małe klitce (pokoju)


Nie - zaproszenie kolegi i pokazywanie jak się gra (póki nie jest to solo stulecia) jest dziwne. :D

I pytanie do was osoby grające,czemu głośno gracie w małych pomieszczeniach?


Często to po prostu wina pomieszczenia. ;) Granie głośno pozwala na wyłapanie większej ilości błędów itp. Z drugiej
@marszal122: jak jest perkusja która ma taką naturę że jest głośna to trzeba i grać głośno na gitarze żeby było słychać. Natomiast basu i tak nikt nie słyszy i koleś mógłby nie grać wcale
@marszal122: Czasem zapraszamy z prośbą, żeby ktoś popatrzył z boku i ocenił jak to brzmi, co można poprawić i zmienić. To nie jest chwalenie się - po prostu prośba o pomoc i ocenę.

I pytanie do was osoby grające,czemu głośno gracie w małych pomieszczeniach?


Ojej, panowie grają głośno na gitarze i bębenku, żebyś Cię uszko nie rozbolało ;_; :P