Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki! Czy ktoś z Was wie może, gdzie mógłbym dostać #gtav na #steam ? Poszukuję najtańszej oferty, ale jednocześnie zaufanej ;)

Steamowe 250 zł (59,99 €) to tak trochę dużo. Na G2A dzisiaj była od jakiegoś niby zaufanego gościa po 150 zł, ale od razu nie kupiłem, a teraz po 200 zł chodzi. Rozumiem, że to taki targ jest? Na #g2a nigdy nic nie kupowałem i tak trochę się cykam brać od jakiś nieoficjalnych resellerów. Można im ufać?

(Pudełkowej nie chcę chociażby z tego względu, że i tak pudełko będzie leżeć po piwnicach (żal wyrzucić by mi było, ale miejsca nie ma) i jakoś tak wolę wersje elektroniczne.)

#pytanie #gry
  • 12
@poprawnieniepoprawnyja: Teoretycznie nie ma się czego na g2a bać jak shielda bierzesz. Aktywacja polega na tym, że łączy się z tobą konsultant, robi Ci zdalny pulpit i aktywuje kod w usłudze na którą kupiłeś grę. Z tego co się orientuje nie ma kluczy do GTAV na steam, więc wszystkie oferty z g2a itp itd na Sociala są.
@poprawnieniepoprawnyja: Wersja pudełkowa jest tak naprawdę wersją elektroniczną. Raz wiążesz serial gry z kontem Social Club i możesz ją potem pobierać całą z neta. Jedynie trzeba pamiętać o przenoszeniu sejwów, ale Steam chyba też w tym nie pomaga, bo Social Club i tak działa oprócz Steama. Czyli wersja pudełkowa to tak naprawdę mniej problemów.
@mayo: Lipne jest to wymuszanie Social Cluba. Steama wolę trochę z lenistwa. Klikam pobierz, pobierze się, zainstaluje co trzeba i dalej to tylko zalogowanie się w usługach. Już się chyba tak nie kombinuje, jak było to przy GTA IV na Steamie, więc będzie git.
@krolik_wie_lepiej: jednak @Doko mnie nastraszył. I widzę, że ochrona jest tylko przez krótki czas. A co potem? Chargebacki mogą po miesiącach zostać uznane i wtedy leżę
Jakby to kogoś interesowało, to jednak nie kupiłem ani Steam, ani wersji pudełkowej. Wybrałem po prostu kupno klucza do Social Clubu z Allegro. Sprzedający miał kilkanaście tysięcy ocen, niemal 100% pozytywów. Póki co śmiga. Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc! :)