Wpis z mikrobloga

Dobra, wszyscy szukają i znajdują to też spróbuję.
Szukam sci-fi horroru który oglądałem na początki lat 90' z moim św. pamięci tatą na VHS, akcja toczy sie chyba na jakimś statku kosmicznym, na pokład nie pamiętam jak dostaje się organizm (taki czerwony blob) który pochłania inne żywe istoty. Scena która mi utkwiła w pamięci to ta kiedy ludzie próbują się porozumieć z tą istota przez komputer i zadają mu pytanie "Czy możemy współistnieć?" Kupa mięsa potwierdza, następnie prosi człowieka żeby się przybliżył i też go wpier*ala. W jego mniemaniu współistnieją. Ufff. 100 razy szukałem nie znalazłem.
#scifi #horror #sciencefiction #film #vhs
  • 7
@darjahn: Ciężko orzec. To dość budżetowy film, jak większość Cormana. Generalnie oglądałem będąc przekonanym, że to film 30 lat starszy i mi się podobał, dopiero na końcu mnie olśniło, bo nie było Lesliego Nielsena :)
Przyjemny film, ale czas go niemiłosiernie sponiewierał.
@darjahn: Opis cholernie pasuje niestety do jutra nie będę miał okazji się upewnić ale zyliardokroć dzięki wszystkim za starania. Uwielbiam SciFi ponad wszystkie inne gatunki ale akurat na tym filmie zależy mi ze wzgledów sentymentalnych.