Wpis z mikrobloga

@FapinoTrololo: hmm, az az tak te klimaty mnie nie kreca, wole cos bardziej realnego :) i cos bardziej na faktach :/ lub cos w ten desen :) dlatego odpadaja raczej rzeczy typu sci-fi juz taki wysoki poziom, obcy, super roboty i technologie nie z tego swiata :)
@FapinoTrololo: a chyba ze tak :) kurde, szkoda ze te wszystkie tytuly sa tak lipnie tlumaczone, albo jakby podawali chociaz angielski oryginalny, bo jeszcze np znalazlem inna jego

http://aladi.diba.cat/search~S171cat?/XMccarthy+Cormac&searchscope=171&SORT=D/XMccarthy+Cormac&searchscope=171&SORT=D&SUBKEY=Mccarthy+Cormac/13%2C50%2C50%2CB/frameset&FF=XMccarthy+Cormac&searchscope=171&SORT=D&15%2C15%2C

ale po polsku chyba tak sie nie nazywa, bo nie wyszukuje mi jej :/ moze to chodzi o ten krwawy poludnik :/
@FapinoTrololo: dzieki :) ja w komntarzu powyzej mowie o tej ksiazce w linku en la frontera jak cos :)

kurcze sam jestem nie zdecydowany, dzisiaj sie przechodze do biblioteki, tylko ze w tej najblizszej kolo mnie, nie ma takich rarytasow :/ a do innych nie chce mi sie az tak daleko jezdzic, tylko i wylacznie po ksiazke :(
@FapinoTrololo: nawet ojca chrzestnego nie moge wypozyczyc, bo maja tylko ostatni don :/ moze o kim ciekawym i pouczajacym cos dobrego? o jakies wielkiej postaci nie do konca dobrej? albo cos z tematu wojskowego lub okolo, np o kgb jak dzialalo czy takie tam, moze znasz?
@wicikumoza: ok dzieki, przejrze :) wiesz, kolo mnie jest mala biblioteczka bym powiedzial, np z dan brown, byly tylko anioly i demony, a np zaginionego symbolu juz nie, jak pojade gdzies indziej, to po drodze wejde po cos lepszego moze :)