Wpis z mikrobloga

Galeria handlowa, jak i każdy inny budynek handlowy, sklep, restauracja, bar to tereny prywatne. Właściciel takiej galerii ustala wszelkie warunki oraz zasady, na jakich klienci będą z niej korzystać. Możesz próbować robić zdjęcia, ale w przypadku, gdy właściciel lub osoba uprawniona (np. ochroniarz) zażąda zaprzestania robienia zdjęć - musisz to uczynić.


@sorasill: nieprawda. Miejsce publiczne można sobie filmować i obfotografowywać do woli :)
@enron: ja tylko zwróciłem uwagę, skoro kolega ma większy projekt - to niech załatwi kwity, także nie uważam że to mądry punkt - zdjęcia jak zdjęcia - ale skoro kolega nagrywa jakieś tańce i hulanki i będzie przebywać w danym miejscu dłużej to lepiej niech ma kwit na to. Jako prawilny zielony służę radą, no za to nie możecie na mnie krzyczeć. Właściciel takiej galerii ustala wszelkie warunki oraz zasady, na
Jest regulamin? Jest. Kolega napisze mejla? Napisze. Będzie kwit? Będzie bez stresów - dla niego i ekipy jaka z nim będzie.


@sorasill: no dobra, niech Ci jest :) W sumie faktycznie nie zaszkodzi napisać, nie zaszkodzi też nie przejąć się ewentualną odmową ;)
Inna sprawa, że gdyby @niedowierzanie chciał robić tam jakąś większą akcję to mogłoby być podciągnięte pod zakłócanie porządku publicznego...
W takim miejscu możesz filmować wszystko co widzisz i nikt nie ma prawa Ci tego zabronić.


@enron: @koniolubgrubas: Centrum handlowe jest ogólnodostępne, natomiast to jest własność prywatna i właściciel bądź osoba, która zarządza danym obiektem ma prawo klienta wyprosić. Każdego. Bez powodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zatem regulaminy tego typu obiektów można rozumieć jako dostosuj się do naszych zasad albo Cię wyprosimy.