Wpis z mikrobloga

Siema mirki !

Naszło mnie dzisiaj na sentymentalną podróż wstecz, gdy byłem 10 letnim bachorem a ludzie podniecali się premierą kultowego Need for Speed'a Underground 1. Sam rżnąłem wtedy w tego nfsa: najpierw w demo później w pełną wersję. Jest rok 2015 i w przerwie między nauką postanowiłem pograć sobie trochę w kultowego undergrounda. Powiem tyle: gierka nadal daje rade. Grafika nie kłuje w oczy, a grywalność/zabawa przednia jak przed laty. Według mnie jest to jedna z tych gier jak np. cs 1.6, które nigdy się nie zestarzeją. Jako zręcznościowa ścigałka gra jest po prostu mega. Jedynka ma również to czego brakowało w Undergroundzie 2 - poczucie prędkości.

Gra jest po prostu nadal świetna. Polecam każdemu w 2015 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #gra #grykomputerowe #nfs #needforspeed #underground #sentyment #dziecinstwo #retro #retrogaming
Student - Siema mirki !

Naszło mnie dzisiaj na sentymentalną podróż wstecz, gdy by...

źródło: comment_Kc8Z7bKsJuHbO5vg03Ldj017HvOuF6mY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Student: zgadzam się, poczucie prędkości świetne, na plus również dynamiczna muzyka. Wyścigi nie są za długie, a system nagród i odkrywania nowych części jest satysfakcjonujący.

Jedyny minus to kilka trudniejszych wyścigów, w których nawet na easy AI jest zbyt sztucznie trudnym przeciwnikiem, jednak po tych latach grę przechodzi się gładko :)

Podsumowując, pomijając sentyment NFSU to świetna gra. Brakuje tylko opcji w lepszej rozdzielczości.
  • Odpowiedz