Wpis z mikrobloga

Podobne do wcześniejszej, ale troszkę inne #truestory

Stoję sobie w kolejce do kasy w żabce, a przede mną jakiś chłopak kupuje piwo. Jako, że wyglądał na młodego to wywiązał się taki dialog:
K: Poproszę dowód
Ch: Ja mam 27 lat
K: Dobrze, ale prosiłam o jakiś dowód.
Ch: Nie mam przy sobie, ale zapewniam, że mam 27 lat...
K: W takim razie nie sprzedam Panu piwa.
Ch: A na ile lat Pani wyglądam?
K: Na 21.
Ch: W takim razie dlaczego nie sprzeda mi Pani piwa?!
K: yyyy.......

#heheszki #logikarozowychpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
@yosoymateoelfeo: To jeszcze nic. Kiedyś nie chciała mi sprzedać piwa, a byłem pół roku po 18. Kobieta nie potrafiła policzyć. Jak jej policzyłem, to się upierała, że nie tak i nie sprzedała. ( )
  • Odpowiedz
@bones1909: Po #!$%@?? Nie sprzedała i tyle kasjer ma prawo odmówić ci sprzedaży alkoholu bo tak. Następnym razem sprzedała by gówniarzowi albo narąbanemu i byłaby gównoburza.
  • Odpowiedz
@Skyworld: Nie ma prawa odmówić Ci sprzedaży towaru jeżeli przedstawisz dokument potwierdzający tożsamość i wiek.
@pijanstwo: To, że nie potrafią liczyć za kasą to akurat prawda, mając dowód w wieku 17 lat tyle kitów nawciskałem, że aż sam byłem zdziwiony jacy mądrale pracują w sklepach.
  • Odpowiedz
@pawelzor: kiedyś w tesco mialem taką sytuacje ze Pani nie chciała mi sprzedać piwa i poprosiła o dowód. Niestety wtedy go nie miałem i mówię jej ze nie mam przy sobie, ale jakis czas temu tu byłem i normalnie kupiłem alkohol i że mam 24 lata, a babka mi na to ze ona ma prawo sprawdzić dowód do 25 roku życia...

#logikarozowychpaskow #wtf #piwo #truestory
  • Odpowiedz
Spoko, ja ostatnio w tesco miałem akcję...
Biorę napój Piccolo, podchodzę do kasy. 7.99 - promocja, jeszcze karty do gry w gratisie - spoko, będzie można grać w piotrusia ;)
Szykuję kartę płatniczą, czekam aż pani nabije na kasę a tutaj... "Mogę prosić o dowód?"
WTF?! "eee... ale to jest bezakoholowe?"
"nieważne, poproszę dowód"
  • Odpowiedz