Wpis z mikrobloga

Mirki. Takie cuś sobie kupiłem :)
Kosztował mnie 170 cebulionów. Nie stać mnie w życiu jeszcze na klasyczne zegarki dla prawdziwego faceta co czytuje LOGO, ale oczekuję, że to będzie dobry zegarek z półki dla szarego zjadacza chleba z Lidla i Biedronki. Zakochałem się w designie bo ma zajebisty kolor tarczy, który lubię a jednocześnie pasek i te śrubki sprawiają, że nie jest za "pedalski" ;)
Co myślicie?

#zegarki #zegarkiboners #napoczatekbedzie #badanieopiniipublicznej
tomano - Mirki. Takie cuś sobie kupiłem :)
Kosztował mnie 170 cebulionów. Nie stać m...

źródło: comment_wUMVwqXjzeVdGhEy4OAEJAaytBDYcJr2.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomano: nice, z fiolotową swietny, sam mam ten model z czerwoną tarczą, ale pasek mi sie zaczął rozwarstwiac od końca (tj tam gdzie sie go wkłada w szlufke ;P)
  • Odpowiedz
@wund3r: Nie przeszkadza mi. W zimie będę chodził w jukeju i tak ;) vantar już ci zapodał ;)

@vantar: Może są jakieś sposoby by już z góry zaimpregnować taki pasek czymś, by był trwalszy? Sprytnie uprzedizć fakty? Muszę pogooglać popołudniu :)
  • Odpowiedz
@NoSiemanko: Ryzyk fizyk. Jak to w dzisiejszych czasach pewno zależy od modelu. Ma dwa lata gwarancji i tak. Ale nie oczekuję cudów za takie pieniądze. Poza tym, jak się uda moja emigracja to najwyżej jak stanie to będzie mnie stać na nowy już ;)
  • Odpowiedz