Wpis z mikrobloga

1. Miej egzamin z analizy dzis
2. Poprzedniego dnia probuj cos ogarnac - bez skutku, troche opanuj zadanie z rysowaniem wykresu po wlasnosciach
4. Nie wchodz na grupe FB roku aby zobaczyc jak inni sie ucza i co pisza
5. Idz spac nic nie umiejac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6. Idz na kolosa i usiadz obok kogos kto troche umie
7. Babka rozdaje i przesadza tego kogos o jedno miejsce dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
8. Probuj od niego sciagnac - ma inna grupe (,)
9. 20 minut trac na myslenie ze nie zdasz
10. W koncu zbierz mysli, wyjmij telefon (60% baterii) i zrob jakos zdjecie kartce
11. Napisz ogloszenie na FB ze zaplacisz jak ktos zrobi - nikt sie nie zglasza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
12. Probuj kilka razy wrzucic na wykop - nie chce zdjecie sie uploudowac ( ͡° ʖ̯ ͡°) (http://www.wykop.pl/wpis/12878835/pomocyyy-matematyka-informatyka/)
13. Juz tylko 30% baterii
14. Patrz sie w okno i mysl o tym ze nie zdasz i co zrobisz
15. Probuj jeszcze raz wrzucic na wykop i wejsc na FB - Internet nie dziala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
16. Minelo prawie 1.5h i ponizej 30% baterii
16. Wejdz na FB by usunac ogloszenie by ktos zrobil zadania
18. Odswieza sie strona tablicy FB sama, wyskakuje z grupy wpis ze zdjeciem z wczorajszego kolokwium
19. Z ciekawosci przegladaj posty i zdjecie kartki ze wpisu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
20. Po kilku sekundach uswiadom sobie ze masz 3 z 5 te same zadania ( )
21. Wsrod postow znajdz zdjecia jakies odpowiedzi do nich - oby dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
22. Spisz 3 zadania w tym trzecie bedac odslonietym (kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
23. Zadanie z wykresem ktore wczoraj troche robiles zrob w polowie
24. Oddaj kartke i modl sie ze dostaniesz chociaz 3 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
25. Oby profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #truestory
  • 109
tja, a Wy wszyscy mega gjenjusze, średnia 5,5 , 110%obecności na wszystkich wykładach, sweterek w romby i nigdy nie zdarzyło wam się ściągnąć, bo jak można, matka się dowie i będzie lanie xD -__- luzu troszku a nie spina żeby rzucał studia od razu xD


@Smola87: Właśnie gościu miałem identyczną sytuację jak OP, po prostu rzuciłem studia po pół roku. Jak nie chce ci się uczyć, to po co się męczyć
@alosha: trzeba sobie uswiadomic ze dopiero po kilku miesiacach pracy w klinice i przy nadzorze starszego lekarza pozwalaja operowac latwe operacje. Znam sporo dobrych lekarzy co na farmakologii albo innym przedmiocie sciagali.
Tak samo jest u inzynierow i przy innych zawodach ze pierw sie wykazesz umiejetnosciami i wiedza i dopiero pomalu mozesz samemu robic proste rzeczy gdzie ryzyko jest male.
Nagonka to typowa hypokryzja wykopkow bez doswiadczenia zawodowego.
Nagonka to typowa hypokryzja wykopkow bez doswiadczenia zawodowego.


@corrallus: Ta nagonka wynika właśnie z mojego doświadczenia zawodowego. Studęty przychodzo, prawie każdy nadęty, chce nie wiadomo ile, a guzik umie, bo ściągał.
Do tego nie widzą problemu w krętactwie i kolorowaniu rzeczywistości.
@alosha: chodzi mi na nagonke na tego kolege oceniajac go odgornie jakby przez cale studia sie przeslizgnal. Sam pisze ze juz pracuje i umie stwierdzic co mu potrzebne w pracy wiec to chyba nie taki rodzaj studenta z jakim ty masz przyjemnosc.
Sam ostatnio sciagalem na genetyce klinicznej bo nie kojarzylem syndromu a zalezy mi na moim stypendium naukowym.