Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Edit: Nie wiem, mam za mało propozycji wyjścia. Na siłkę nie chce mi się chodzić, bo to powoduje zmęczenie. Jakoś nie mam zapału, bo z kości nie zrobią się mięśnie, a jeść mi się dużo nie chce, bo nie lubię.
@sylwke3100: Chociaż, czy to uzależnienie, czy mało mam innych rozrywek. Chodzenie na grzyby to nie dla mnie. Ciepło, spokojnie - to jest to co lubię. Byłem zdziwiony kiedy ostatnio wyszedłem na dwór, a tam śnieg, mróz, śnieg sypie w twarz i wieje. To było jak nowość dla mnie :D Jestem upośledzony...
@sylwke3100:

1.Tylko trochę, czyli nie tak jak od prochów czy papierosów ale tak jak od porannej kawy czy wiadomości. Nazwałbym to bardziej przyzwyczajeniem, że rano przed śniadaniem odpalam kompa, a wyłączam dopiero wieczorem.

2. Nie.

3. Mam z kim wyjść na piwo, czy pójść na mecz. Nie mam z tym większego problemu chociaż czasami zdarza się, że nie mogę nikogo ze znajomych złapać, gdzieś wyciągnąć i siedzę sam przed wykopem.
@sylwke3100: Komputer to moje podstawowe narzędzie pracy. Pierwszego kompa dostałem jak miałem 7 lat i wtedy napisałem mój pierwszy program. Chodziłem do szkoły informatycznej, skończyłem informatykę z ekonometrią i teraz pracuję w branży IT. Po pracy często siedzę przed kompem pisząc na moim blogu albo czytając ciekawe artykuły w sieci. Czy jestem uzależniony bo siedzę przed komputerem zazwyczaj przynajmniej 10 godzin dziennie? Moja rodzina nie uważa tego za problem. Mam sporo