Wpis z mikrobloga

#wybory #powyborach #duda #pis

Czy tylko mi się wydaje że ekipa Pani Szydło i PIS trochę źle rozumuje wygraną Dudy?
Duda wygrał bo szczególnie ludzie młodzi i inni głosowali przeciw Komorowi i przeciw PO.
Nie jest to równoznaczne z tym że na jesieni wszyscy ci wyborcy zagłosują na PIS.
Drogi PISie tak to nie zadziała! Głosy rozejdą się głównie po wyborca Kukiza, Stonogi i
pozostałych formacjach i w Pisie będzie wielkie zaskoczenie tak jak teraz u Bronka było zaskoczenie.
Jakoś tak mi się rysuje scenariusz klęski PISu na jesieni co mi osobiście odpowiada,
szczególnie jak z piwnic wypuszczą Kaczora, Macierewicza i innych.
Czerwona kartka Bronkowi się należała i to bardzo, ale wygrania PiS na jesieni?
Szczerze wątpię.
  • 12
@bobersremok: Ale Duda już w 1 turze miał chyba 35%. Obstawiam, że ta liczba może się mniej więcej powtórzyć jesienią. Czy to wystarczy do wygrania wyborów? Moim zdaniem wystarczy. Czy to wystarczy do samodzielnego rządzenia? Nie wystarczy ;)
@bobersremok: Zgadzam się. Arogancja władzy PO sięgała zenitu ale to co teraz wypowiada Szydło jest dokładnie tym samym. Na PiS (Kaczora, Macierewicza etc) na 100% nie zagłosuję. Jakiejkolwiek kampanii by nie zrobili, nie mają mojego głosu.

Na Dudę głosowałem bo jest to prawdziwy patriota, Polak i przede wszystkim jako prezydent dobrze się PREZENTUJE.

I podkreślam jeszcze raz - Status Quo dla dobra kraju powinien być zachowany. Nie jest dobrym gdy Rząd
@adeekk1989: Oj człowieku, mówisz to co widzisz w TV i tyle w temacie. Za nim stoją politycy i to Ci na których nigdy nie zagłosujesz. Nie rozumiesz, że on nie ma zaplecza innego niż PiS? Serio nie wiem jakim trzeba być oderwanym od rzeczywistości człowiekiem, żeby tego nie dostrzegać.