Wpis z mikrobloga

@wujek_Mundek: @cypispga: Oczekuję naprawdę rzeczowych argumentów. Co zrobili i co zrobię dla kraju, czego nie może zrobić Duda. Nie chciałem ani PiSu, ani też PO. Wierzę, że na jesień będzie zupełnie nowa siła w sejmie. Świeża, z nadzieją na to, że będzie lepiej. Obserwuje od czasu do czasu Węgry, i po mimo jakichś układów z Rosją, ogólnie jakoś sobie w tym kraju radzą i wychodzą na prostą. Czemu my nie
@Hybu: Historia mówi że Polacy jednoczą się w wypadku wojny, wielkiego kryzysu. A mamy zgodę i bezpieczeństwo, ludzie patrzą w TV a tam tak pięknie tak cudowny kraj, do tego istotna jest tęcza i geje a nie gospodarka. Dziś rano w TV widzę jaki żal że Polacy nie wybrali jedynego właściwego Bohatera, którego wskazali im celebryci.
via Android
  • 0
@cypispga: Cóż. Dla mnie ten prezydent to był jeden wielki śmiech na sali. Bez kompetencji, bez prezencji. Wykreowany, w dodatku bardzo słabo. Figurant ale bez klasy. Osobiście uważam, że pod tym względem Duda ma jej dużo więcej. Tak, wiem, tez marionetka PiS. Ale też jestem juz zmęczony słuchaniem, że PiS yo fanatycy. Jestem katolikiem ale nie popieram ich. Po prostu #!$%@?ą mnie takie sztuczne łatki, którymi się straszy naród. Liczę na