Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje polaczkowate gadanie na temat KSW. Gunwo sie znacie a sie wypowiadacie. KSW jest druga najwieksza organizacja na swiecie. Dlaczego nie wspieracie polskiej federacji? Co polskie to h**? Mamed cienias, bo nie chce do ameryki. Pudzian to na silke a nie do klatki? Zobaczycie, ze za pare lat gwiazdy UFC pojda do "polaczkowatego" KSW (wielu nie podoba sie nowy kontrakt z reebok) wprowadza testy i wtedy mordy Wam zbledna. Ale niee, lepiej rozpier** juz cos co tak pieknie kwitnie. Jak wszyscy najlepsi pojda do UFC, to KSW straci na wartosci. Docencie to, ze mamy zajebista gale w Polsce.
#mma #ksw #pudzian #ufc
  • 19
@choke69: nie żartuj sobie, ksw to regionalna gala, więcej emocji zaznałem oglądając amatorskie zawody mma czy k-1, niż podczas walk pudziana. szanuje pracę jaką wykonał, ale na ksw naprawdę nie biją się najlepsi i trzeba się z tym pogodzić. a to, że ubrano tę galę w "światową" otoczkę i zrobiono z niej trochę takiego klona ufc jeśli chodzi o oprawę, nie czyni z tej organizacji czegoś na poziomie ufc. ksw jest
@stefekburczymuha: i jesli almma jest dla Ciebie konkretnym argumentem i twierdzisz, ze tam sa lepsze walki to masz racje. Nis mamy o czym rozmawiac. Przypominam tylko ze finalista wagi ciezkiej w w/w federacji byl Waluś. Tak na szybko to Paweł Kiełek jest super zawodnikiem, ktory tam walczyl ale szybko przeszedl na zawodowe walki. Rzuciles najgorszy przyklad jaki mogles.
@choke69: dla mnie jest tam więcej ducha walki niż na ksw. jest to amatorska liga, a i tak mi się ją lepiej ogląda niż profesjonalne i wymroczkowane ksw z tymi tandetnymi zapowiedziami i sztucznym budowaniem emocji. ksw nie ma najmniejszego porównania jeśli chodzi o poziom z ufc i chyba śnisz jeśli myślisz że porządni zawodnicy z ufc będą walczyć na ksw. ksw prowadzi swoich zawodników żeby budować ich legendy, a nie
@choke69: chyba były mistrz. na razie nikt kto jest w swoim prime time nie zawalczy na ksw i tyle. to tak jak byś trochę przekonywał, że niedługo zawodnicy z Juventusu czy Man City będą grali w Ekstraklasie. może i będą, ale u schyłku swojej kariery, gdy nikt ich już nie będzie chciał a i forma będzie już nie ta
@choke69: wystarczy rozróżniać pojęcia żeby się nie denerwować jak Janusz. KSW to średnia (pewnie jakaś 4 lub 5 na świecie) organizacja. Ta organizacja robi świetnie oprawione gale, które moim zdaniem są najładniejsze na świecie. Te piękne gale zreszają niestety ochłapy w postaci zawodników.

UFC>Bellator>One FC>KSW>inne>długo nic>ALMMA pod względem poziomu zawodników.