Wpis z mikrobloga

Beka z posiadaczy tych butów. O patrzcie jaki ze mnie swager, modny w #!$%@?, wyróżniam się w tłumie moimi ar fors łanami za trzysta złotych. Do tego kupię jeszcze spodnie o dwa rozmiary za małe, żeby było widać co mam na stopach xDD Albo nie! Ej Dorian podwiń spodnie do kostek, hehe wiesz pik end role. #!$%@?, że wyglądasz jakby Ci piwnicę zalało, ale buty widać :D

A tak serio takie buty nosi co drugi osobnik mijany na ulicy. Każdy przekonany o swojej wyższości nad innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_YqEDm8tuqsTEJtiPxMBpEQNErI9ECPow.jpg
  • 78
Miałem czarne kiedyś. Jedne z najwygodniejszych i najbardziej niezniszczalnych butów jakie dane mi było nosić. Lekkie i świetnie trzymały kostkę.
nigdy nie zrozumeim jak mozna chodzic w sportowych butach na codzien
moze i wygodne
ale szpetne jak #!$%@?
wiekszosc tych butow nadaje sie do biegania, a nie do chodzenia, lol, #!$%@? moda
@8Dawid88: co za festiwal podwieków w komentarzach.. Nikt nie pamięta, że kiedyś takie buty były mega popularne w środowiskach metalowców? Sam, gdy miałem fazę na thrash i te słynne slejery, to kupiłem sobie swoją parę, ale zarżnięte na koncertach.
@dtkb: to sie nie liczy, moda metalowa kiedys byla inna, teraz biale adidasy to domega swagowcow i innych pozal sie boze raperow. W sumie moze to i lepiej, bo buty faktycznie obskurne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@8Dawid88: kup se air force one nie koniecznie te wysokie i nie koniecznie białe i zobacz jakie są zajebiste w noszeniu, przyznam, ze też mi się nie podoba taki styl, ale buty są zacne i mega wytrzymałe i od nich się odstosunkuj bo nie masz racji.