Wpis z mikrobloga

@spicmen: dodam jeszcze, że jest szybsze tańsze i bardziej przejrzyste. Najpierw jednak trzeba poświęcić trochę czasu, poznać rynek. Nie inwestuj w ciemno tak jak @Morfeus ponieważ na pewno stracisz. Wyobrażasz sobie jaki to hazardzista? On nawet nie zna angielskiego i wchodzi kompletnie w ciemno. Gdzie coś podłapie wszystko łyka, to samobójca :)
@maniakbitcoin: Ciekawi mnie jak to będzie z Bitcoinem 2.0, oczywiście jeżeli w ogóle takowy powstanie. Czy to będzie jako waluta o takiej samej wartości jak zwykły Bitcoin, czy cena będzie totalnie niezależna czyli np. byłaby możliwa sytuacja że Bitcoin 2.0 ma wartość 421$, a zwykły Bitcoin miałby przykładową wartość 120$ :D?
@muchcoin: przestawienie się z krypto na inne krypto pod względem technologicznym nie stanowi zbyt dużego problemu jednak w Bitcoina poszły już za duże pieniądze i rozbudowała się infrastruktura może być tak że będzie lepszy btc 2.0 ale nikt na niego nie przejdzie tylko zaimplementują to w Btc.
@muchcoin: takie coś już było 2 lata temu, nazywało się Mastercoin, mogły nabyć tylko wybrane ,zaufane i oddane idei BTC osoby, jeden master kosztował parę BTC, ten coin miał z tego co pamiętam w portfelu zintegrowaną giełdę wymiany, ogólnie bitcoin do kwadratu. nawet nie wiem co z tym teraz się dzieje.
w Bitcoina poszły już za duże pieniądze i rozbudowała się infrastruktura


@maniakbitcoin: @muchcoin: strzał w dziesiątkę, nie mam tu najmniejszych wątpliwości ponieważ studiuję bitcoin i kryptowaluty codziennie od roku i stwierdzam, że nie będzie żadnego btc2.0.
Inne kryptowaluty są darmowym laboratorium dla bitcoina, rozwijają się w zawrotnym tempie ale nigdy nie przebiją bitcoina. Ze względu na to, że w przyszłości jeżeli zajdzie taka konieczność CoreDev zaaplikuje to co będzie trzeba