Wpis z mikrobloga

@REL670: Uważaj, niepełnosprawni umysłowo moderatorzy mogą wkroczyć do akcji.

Proszę, oto tekst:

Rozmowa zaczynała się robić jałowa, przeszedłem więc do konkretów, czyli do tematu, dla wyjaśnienia którego naprawdę tu przyszedłem.

– Panie marszałku, czy słyszał pan o Fundacji „Pro Civili”? – zapytałem krótko.

Gospodarz wlepił we mnie wzrok, a jego usta ściągnęły się powoli.

– Umawialiśmy się na rozmowę o Wojskowych Służbach informacyjnych.

– Fundacja „Pro Civili” została założona przez żołnierzy
@REL670: Te niepełnosprawne umysłowo pajace nazywane moderatorami w pierwszej turze dały mi banana za zacytowanie wypowiedzi jednego z kandydatów bez przytoczenia żadnych nazwisk. Podczas gdy media reżimowe wprost promują kandydata reżimowego Wypok należący do korpo banuje za zacytowanie kontrkandydata. Pajace nawet nie mieli odwagi napisać za co banan - zostałem zbanowany na tydzień bez podania przyczyny i podstawy regulaminowej. Podkreślam, że nie użyłem ani razu nazwiska żadnego z kandydatów ani
@REL670: Obawiam się raczej, że jest kondominium samowolno-gimbazowym pod zarządem bezgranicznie bezmyślnym. To raczej samowola i brak jakiejkolwiek spójnego nadzoru nad moderatorami niż jakakolwiek polityka.

Właśnie przed chwilą usunęli mój wpis z opisem sytuacji pod tagiem #moderacja - znowu bez podstaw i wyjaśnień (wyjaśnieniem jest jedno słowo: "Inne"), tylko już nie mieli odwagi dać banana za nic. Pajace.
@MiKeyCo: @REL670: wykop to jednak polityka. Ktoś musi sprawować nad nimi władzę odgórnie, coby się nie rozpanoszyły wykopki. Niech se śmieszkują z JKM czy z Grzegorza Brauna, ale agenda polityczna lewicy i tak będzie miała coś do powiedzenia, dla kontrastu. Inna sprawa, że kasowane są wszelkie niewygodne treści. Czasem prewencyjnie wywalą by nie mieć koło dupy źle. Powiedzcie mi, czy naprawdę uważacie, że tak ot jakiśtam serwis mógł od ręki
Ja bym nigdy nie robił za darmo dla kogoś, przecież dla takich ludzi nie ma szacunku. Jest to nawiązanie do wpisu o znajomym w Anglii. Ja nie mam szacunku do tych stulejarzy którzy go trzymali. Takich tylko wykorzystywać. Już nawet nie ważne ze ta historia była zmyślona.

I po co dla kogoś wpis do CV ze był hehe modem na wypoku ?