Wpis z mikrobloga

Dwa bezdomne psiaki. Jeden częściowo ślepy, a drugi prawdopodobnie strasznie zmęczony . Nieustannie leży. Ten na wpół ślepy nie dał mi sie zbliżyć do tego mniejszego. Z relacji przechodni wynika, ze od rana krążą wzdłuż głównej drogi w moim mieście. Zatrzymałem przejeżdżający radiowóz i poprosiłem o podesłanie kogoś ze straży miejskiej. Obiecali, ze przekażą informacje. Po godzinnym oczekiwaniu nikt sie nie zjawił. Stałem z nimi przez chwile pod miejskim monitoringiem z nadzieja, ze operator kogoś podeśle... Nadzieja jednak matką głupich. Poszedłem do pobliskiego sklepu kupiłem mokrej karmy i butelkę wody. Psiaki się najadły, chociaż ten ślepy oddał większość swojej porcji mniejszemu. Chciałbym żeby ktoś sie mną tak opiekował... Niestety z braku innych rozwiązań musiałem je zostawić. Jutro postaram się je z rana ofnaleźć #adoptujpsa #feels #nocnazmiana
Pobierz wund3r - Dwa bezdomne psiaki. Jeden częściowo ślepy, a drugi prawdopodobnie strasznie...
źródło: comment_RHHGs8kCoP99QOfw9RLAkBNF9f4jGbOb.jpg
  • 13
@rudzky15: > wyłącznie z terenu Gminy Miasto Szczecin

ale mimo wszystko mamy znakomite schronisko gdzie często przebywam i staram się pomagać, niestety nie posiadam kontaktu innego niż przez fb z opiekunami. Pozostaje trzymać kciuki żeby rano się odnalazły
@Saute: @SuperPunia: @rudzky15: Wszystko już wiadomo. Będąc w schronisku okazało się, że ten większy pies jest już znany opiekunom. Jest on bezdomny, ale posiada opiekuna (również bezdomnego) i razem żyją sobie w biedzie. Pies nie jest łapany przez schronisko ze względu na to, że mimo wszystko ma dobrą opiekę. Los drugiego mniejszego nie jest znany.