Wpis z mikrobloga

„Jak można powiedzieć, że to wszystko się wali?!”. Abp Gocłowski krytykuje Dudę
– To nieuczciwe jeśli się mówi, że to, co jest dzisiaj w Polsce, po 25 latach, to jest ruina. To jest nieprawda. Kiedy patrzymy, co się dzieje w rolnictwie, na wzrost dochodu narodowego, jak można powiedzieć, że to wszystko się wali?! – tak arcybiskup senior Tadeusz Gocłowski skomentował w rozmowie z Radiem Gdańsk przekaz Andrzeja Dudy w kampanii wyborczej.

Były Metropolita Gdański uważa, że retoryka kandydata PiS w wyborach prezydenckich to element kampanii. Abp Gocłowski nie poparł żadnego kandydata, ale zaapelował o udział w wyborach.
http://www.tvp.info/20151458/jak-mozna-powiedziec-ze-to-wszystko-sie-wali-abp-goclowski-krytykuje-dude

#chrzescijanierazemalenietymrazem #4konserwy #neuropa
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baron_Al_von_PuciPusia: Niestety, ale żyjemy w równoległych światach. Duda nie może sobie pozwolić na kłamstwo, gdy media wyciągają literacką fikcję Szczerskiego, byle tylko oczernić PiS. PO natomiast co krok pokazuje butę i chamstwo władz, np reakcja na złodziejkę ujawnioną podczas afery taśmowej, to jest dopiero wał nie mówiąc o ... amber gold, aferze hazardowej, stoczni, dekarbonizacji....
@JakisTakiNick: Właśnie, PO poddaje się lobbingowi każdemu kto da więcej, forsuje ustawy sprzeczne
  • Odpowiedz
W normalnym środowisku wierni szybko by go zweryfikowali.


@zgnily: Rozumiem, czyli jak ma inne zdanie to wierni muszą go "zweryfikować". Hehe, wyłamał się z antysystemowego rzędu, jak tak można, przecież Polska to ruina, gdzie jego zrzędzenie i narzekanie na rząd!@11
  • Odpowiedz
@zgnily: Gdzie tutaj masz zdanie sprzeczne z nauką KK niby? KK zabrania krytykowania Dudy?

broni ludzi którzy forsują ustawy sprzeczne z nauką kościoła.

No to ładnie logikę nagięłaś i włożyłaś mu w usta słowa których nie powiedział. Krytyka Dudy to nie jest koniecznie bronienie Komorowskiego. :) Co więcej, powiedział:

Abp Gocłowski nie poparł żadnego kandydata, ale zaapelował o udział w wyborach.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Duda nie może sobie pozwolić na kłamstwo


@zgnily: Przecież kłamie na temat stanu Polski i gospodarki. Ty ogarnąłeś chociaż to co on mówi? Bo w kontekście tego wypowiada się Gocławski. Bo Polska nie rozpada się tak jak to przedstawia Duda. I Komorowski zresztą punktował go pod tym względem na debatach. Bo to jest bzdura.
  • Odpowiedz
@zgnily: ehh, nie moja wina, że włożyłaś mu w usta słowa których nie powiedział.

stosunek kościoła i PO do 1) in vitro 2) związków partnerskich 3) aborcja 4) gender

Powiedz mi po co Ty mieszasz do tego PO, skoro mowa o krytyce kandydata PiSu, a nie o chwaleniu PO? Pisałem o tym w poprzednim komentarzu, ale nie zrozumiałaś

Myślisz, że to ja jestem tym głupim neuropejczykiem z którym musisz się
  • Odpowiedz
@zgnily: PS: oprócz tego, że krytykuje Dudę, nie wspiera żadnego z kandydatów to jeszcze:

(...) – Katolik musi myśleć o tym nie w momencie kiedy ma głosować na tego, czy innego człowieka, ale musi to zgłębiać od strony nauczania Kościoła. Musi się zastanowić, co to znaczy, że zapłodnienie jest pozaustrojowe i dlaczego Kościół broni się przed tego typu rozwiązaniami – zaznaczył Gocłowski.
  • Odpowiedz
PO poddaje się lobbingowi każdemu kto da więcej, forsuje ustawy sprzeczne z nauką kościoła, jednak mimo wszystko można znaleźć usłużnego idiotę, który nie boi się działać w sprzeczności z interesem swojej grupy


@zgnily: To jest właśnie kwintesencja myśli konserw. W dupie z prawdą, grunt żeby zgadzało się z naszą wizją świata, naszymi interesami.

Ksiądz nie powinien mówić dobrze o stanie społeczno-gospodarczym Polski, bo aborcja, bo in-vitro, bo to niekorzystne.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: nie, ja nie krytykuję w swych wypowiedziach PO czy PiS, krytykuję przedstawiciela KK, o tym jest ten temat. Skup się na moich argumentach, czy człowiek negujący naukę kk, może uważać się za katolika (Gajowy), czy człowiek popierający Gajowego może się uważać za autorytet i nie obawiać się reakcji wiernych?
  • Odpowiedz
manipulacje, nie traktujcie poważnych ludzi jak oszołomów


@zgnily: Znaczy się Dudę? Bo to on manipuluje. Przecież ja zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda rozwój gospodarczy Polski czy kilku z wybranych gałęzi przemysłu - np. stoczniowego. Więc wiem kto wciska kit. I kit wciska Duda. Duda, który np. chce odbudować stocznie, które po prywatyzacji same się odbudowują i to w sytuacji kiedy ogromna część produkcji stoczniowej została przejęta przez
  • Odpowiedz
@zgnily:

czy człowiek popierający Gajowego może się uważać za autorytet i nie obawiać się reakcji wiernych?

xDDD kisnę z Ciebie. Napiszę to ostatni raz i capslockiem

ON NIGDZIE NIE POPIERA GAJOWEGO, TYLKO
  • Odpowiedz