Wpis z mikrobloga

@Mirabelkowa: rozumiem Cię. Chyba miałem podobnie. Jednak zdarzył mi się związek "niechcący", żadnych oczekiwań, jakiś motylów, itp. I każdy myślał że 3mce max, a tym czasem 6lat minęło i nie widzimy życia poza sobą, nie potrafiłbym być w innym związku.
A tak poza tym, to może ktoś wie jak się uśpić kiedy nawet czytanie o historii ustroju państwa polskiego nie pomaga?


@Mirabelkowa: uuu, skoro już nawet to nie działa, to ciężki z Ciebie przypadek... w takim razie polecam coś dot. prawa administracyjnego, tematyka jest tak obszerna, że na pewno znajdziesz coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wonsz_smieszek: Zdaje sobie sprawę z tego, że to co się piszę w necie nijak ma się do rzeczywistości. Aż za dobrze jestem tego świadoma :D

@RobenPL: Super Mireczku. Co prawda nic nie wspominasz o byciu zajebiście szczęśliwym, ale mam nadzieje, że tak właśnie jest.
@RobenPL: (drugi wpis) Pogoniłam w końcu, ale siła zaangażowania i wiara była we mnie tak silna, że akceptowałam już naprawdę kompletną patologie. Po tym zwiazki