Wpis z mikrobloga

Co ja słucham (od 48:50). Bartosiak mówi, że Polska będzie miała (w zasadzie już ma) bardzo poważny konflikt interesów z USA i słaba Rosja oraz jej rozpad nie jest w interesie USA ani silna Polska tym bardziej... Generalnie ten wykład tak jakby na pół trzeźwo (umysłowo)... bełkot jakiś. Niby wygadany, elokwentny, ale zalatuje ruską propagandą dla tzw. myślących - nie dla mas. Do kontrolowanego sterowania elitami przez "siły wschodnie". Tak to odbieram już od któregoś wykładu.

To ja może powtórzę obecną sytuację, a nie to co ten człowiek wygaduje (polecam pierwszą godzinę przesłuchać). Zatem:

USA nie chce paktów z Rosją do kontroli rozwoju Chin (co ten gość właśnie próbuje wmówić), lecz to Rosja wykorzystuje moc Chin, aby położyć USA i zawładnąć światem we dwóch (z Chinami), a nie z USA przeciwko Chinom. W interesie USA jest położenie Rosji, a najlepiej rozpad, aby dostać się do Chin (a przynajmniej do "nowego jedwabnego szlaku" jeszcze poza sercem Europy, aby nie robić burdelu w cywilizacji).

W dniu dzisiejszym jasno już mogę określić jego bełkot jako prorosyjski dla myślących i "elit" politycznych.
To jest moje zdanie. Zresztą nie dziwie się, że sale takie puste skoro uprawia taki bełkot.

http://www.wykop.pl/link/2559627/mec-jacek-bartosiak-bezpieczenstwo-polski-na-arenie-miedzynarodowej/

#ukraina #rosja #polska ##!$%@? #ruskapropaganda #usa #nato
0.....2 - Co ja słucham (od 48:50). Bartosiak mówi, że Polska będzie miała (w zasadzi...
  • 3
@0002: janusz janusz... myslisz ze ukraina to priorytet dla usa? przeciez oni musza i tak gadac z rosja o isis i innych sprawach na bliskim wschodzie a bez rosji to sie taki kompletny #!$%@? zrobi ze ta emigracja czarnych co teraz jest podskoczy jakos taz z 10 razy i wtedy to dopiero bedzie problem i moze byc prawdziwa wojna, nie mowie ze usa nie beda wspierac polski bo beda ale to