Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, ze dobrze jest miec w zyciu pasje. Mam kilka i cholernie sie z nich ciesze (ʘʘ)
Niekiedy mozna je ze soba polaczyc. I to jest jeszcze fajniejsze!
Troche mi zal ludzi bez pasji.


Ponizej dziele sie z Wami dwiema pasjami - motocyklami i fotografia.


Dziekuje za uwage i zycze slonecznego weekendu :3

#motocykle #motoryzacja #fotografia #caferacer #pokazmotor #wyznaniezdupy albo moze #przemyslenia

cebula_motzno - Powiem Wam, ze dobrze jest miec w zyciu pasje. Mam kilka i cholernie ...

źródło: comment_q9zqoDuy6eIdSZg41k3R7Zyb6n129Hwy.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@cebula_motzno: To nie tak, że oni wybrali brak pasji. To są po prostu nudni ludzie :) Pewnie nawet nie wiedzą jak to jest mieć hobby/pasję. Czy ty wybierałeś? Siadłeś i pomyślałeś "Hm... kupię motor, może mi się spodoba."? Nie, zapewne jarało cię to w jakiś nieokreślony sposób na długo przed zakupem dwóch kułek. Wielu ludzi po prostu nic nie interesuje. Wracają do domu z fabryki, sadzają dupę na kanapie i włączają
  • Odpowiedz
@misiekem: Dzieki :)
Musialem sie kilka dni przyzwyczajac, zeby bylo wygodnie. Silnik rwie jak glupi i niekiedy moja dupa byla traktowana jak pileczka pingpongowa miedzy zadupkiem a bakiem ;) Ale jak juz go ujazmilem i przyzwyczailem sie, to jest wygodnie. Po dluzszej jezdzie niekiedy troche bola ramiona i dlonie, ale morda sie i tak caly czas cieszy.
Jak jezdze, to nie zabieram calego sprzetu ze soba, ale kiedys zorganizuje jakas lepsza
  • Odpowiedz
@bocznica: '92 cb seven fifty nighthawk.

@m_bielawski: sa nudni, to prawda i prowadza nudne zycie. Ale nawet w tym swoim magicznym pudeleczku widza programy o innych ludziach, albo w filmach ktos cos fajnego robi... Wiec to nie tak, ze oni nie sa swiadomi tego, ze mozna cos robic... Oni wybieraja nicnierobienie. Dlatego napisalem, ze mi ich zal, ale tylko troszeczke.

@SUQ-MADIQ: co to #motowyzwanie? Nie znalem tego tagu,
  • Odpowiedz