Wpis z mikrobloga

o #!$%@?, troszkę żenadłem / skisłem.

[15:02:03] [Server thread/INFO]: [AuthMe] BluRaf logged in!
[15:02:04] [Server thread/INFO]: [Admin] BluRaf: Dd
[15:02:06] [Server thread/INFO]: [Gracz] Voliharmin: dobry
[15:02:23] [Server thread/INFO]: Krzysiek71 has just earned the achievement [Benchmarking]
[15:02:24] [Server thread/INFO]: BluRaf issued server command: /lb lookup area 2
[15:02:51] [Server thread/INFO]: BluRaf issued server command: /lb lookup area 2
[15:03:13] [Server thread/INFO]: BluRaf issued server command: /ban Fuuu1089 ale jak bierzesz zbo?e od kogo?, to zasiej ponownie ;c
[15:03:14] [Server thread/INFO]: BluRaf banned Fuuu1089 for: You have been banned: ale jak bierzesz zboze od kogos, to zasiej ponownie ;c.

@BluRaf: 'fuckin seriously?' Banujesz kogoś tylko i wyłącznie na podstawie logów z logblocka, nawet z nim nie rozmawiając.....? :|
Powiedz, że to głupi żart i że coś przeoczyłem...... :|

#wykopcraft #wykopmc #blucraft @XxSzajbaxX
  • 8
@drKarmelek: zgodzilbym sie, gdyby nie fakt, ze prawdopodobnie chodzi o zboze samego BluRafa. :|
Poza tym, serio ban za zboze bez zadnego ostrzezenia.? Rozumiem jeszcze ktos #!$%@? caly domek, zniszczyl.. ale zboze.? xD
Dobra, mniejsza. Czekamy na wyjasnienia BluRafa.
@b__g: gracie w gre w ktorej nie ma zadnego zabezpieczenia ekwipunku poza wlasym inventory + enderchest i placzecie ze ktos wam kradnie zbóRZe? co gorsze banujecie za to XD na zadnym normalnym serwerze nie przetrwacie 1h w takim razie :D