Wpis z mikrobloga

Musiałem olać kolejnego #rozowypasek z powodów ##!$%@?. Z jednej strony oczekuje, że będę aktywnym, pracowitym gościem, który zarabia dobre pieniądze, a potem przez dwa tygodnie urządza awantury, że nie mam dla niej czasu. Mimo, że jeździłem do niej na drugi koniec miasta, w każdej wolnej chwili, których za wiele nie mam (kto prowadził działalność gospodarczą ten zrozumie) i układałem wszystko tak, żeby tych chwil wygospodarować, jak najwięcej.

Generalnie, jestem zdania, że żadnych poważnych związków dopóki nie zarobi się dużych pieniędzy i będzie można sobie bezproblemowo bumelować i poświęcać czas na kobietę i życie rodzinne. No, ale wydawało mi się, że ta akurat jest całkiem w porządku i jednak warto jest trochę poświęcić dla niej. No, ale #logikarozowychpaskow działa w najlepsze.

#gorzkiezale ##!$%@?
  • 6
@antoni_kiedys: czy ja wiem, z własną działalnością zawsze jest zapierdól na ponad 8 godzin, dobrze żebyś sobie znalazł różowegopaska który ogarnie to i będziesz mógł dobrze spędzić te wolne chwile których jest nie wiele, no ale z tym również bywa, najważniejsze: nie wpadnij w pracoholizm to jest najgorsze co może człowieka spotkać