Wpis z mikrobloga

cześć mirki,
ostatnio zacząłem ze znajomymi pracować nad startupem. Mamy pomysł i sporo determinacji, by stworzyć znacznie lepszą wyszukiwarkę ofert najmu, czy generalnie nieruchomości ( ͡ ͜ʖ ͡).
Zapraszam na dodomudroga
Jako, że lubię społeczność mirko, to będę tutaj wrzucał aktualizacje, jakieś informacje jak od kuchni wygląda prowadzenie start-upu (dla mnie to też nowość, a wiem, że tutaj znajdzie się kilku zainteresowancyh ludzi). Tworzę po to tag #dodomudroga
#startup #nieruchomosci #firma #udasieczysienieuda
  • 12
@navaro: pomysl może i dobry, ale jak wszystkie tego typu wynalazki polega albo na zewnętrznych api (pewnie od google) plus na tym, że ktoś będzie wpisywał rzetelne dane...
@navaro: Chcę kupić nieruchomość. Pracuję w punkcie A, przedszkole dzieciaka w punkcie B, teściowa która się nim zajmuje w C. Policzycie mi optymalną lokalizację uwzględniając częstotliwość podróży, rodzaj transportu, czas dotarcia na miejsce?
@navaro: Dużo lepiej, ale pod tekst dodaj przezroczysty prostokąt dla poprawy czytelności ;-) Jeśli macie programistę to chęnie zrobię z Wami inny startup. Aktualnie pomagałam przy prostalekcja.pl więc podstaw tłumaczyć mi nie trzeba ;-)