Wpis z mikrobloga

halo halo, jakiś protip jak pokonać porońca ? bo ja guwniaka nie wiem jak zabić, jak wzywa te upiory to jestem martwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wiedzmin3 #wiedzmin
ps . da się zmniejszyć poziom trudności ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 23
  • Odpowiedz
@Milo23: a on czasem specjalnie nie jest taki przekoksany? ja wziąłem drugą opcję, jak raz mi się wyrwał i zmienił w tego byka to go tylko gilgałem swoim mieczem :D
  • Odpowiedz
@Milo23: Ja gram na "Krew, pot i łzy" i robiłem ten quest z zaliczonym wszystkim w Białym Sadzie i bez pobocznych w Velen.

Robiłem tę wersję z Kłobukiem i biłem upiory. Było ciężko, nawet bardzo. Są dwie fale, cała taktykę opierałem na quen i #!$%@? szybkich ataków no i na ucieczce. Zużyłem na pierwszą falę jeden grom, jeden puszczyk i jedną jaskółkę.

Druga fala trudniejsza, jest tych upiorów w ciul, tkatyka
  • Odpowiedz
@Milo23: Poziom trudności masz w ustawieniach, nawet podczas walki możesz zmienić. A jeśli chodzi o upiory to ich nienawidzę ale najlepiej działa na nie Yrden i petarda Księżycowy Pył. Dla świętego spokoju wziąłem nawet przedłużenie czasu działania.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Próbowałem korzystać z Yrden na te upiory, ale co to robi im konkretnie? nie pozwala uciec i można bić, tak? może z podekspionym byłoby łatwiej, pierwszopoziomowy Yrden działał słabo...
  • Odpowiedz
@gOOrcio: No one niestety mogą się teleportować, ale spróbuj je ustawić w jakimś wąskim przejściu albo przyprzeć je do muru tak żeby cały czas były w środku Znaku bo wtedy dostają o wiele więcej obrażeń. Zwykłe upiory to jeszcze pikuś, ale późniejszych zleceń na Leśnicę albo walk z południcami strzegącymi skarbów nie da się zrobić bez używania Yrden.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Czaję, muszę ogarnąć korzystanie z tego znaku zatem. Widziałem, że jest polecany jako broń na upiory, ale w ogniu walki z wieloma na raz nie widziałem jakiegoś ułatwienia...

Polecany też był Quen i z niego korzystałem w tej walce najczęściej i jakoś poszło :P Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
cała taktykę opierałem na quen


@gOOrcio: #!$%@? taktyka na upiory, uderzy mlynkiem pierwszy cios zdejmie znak a reszta wejdzie w cb

Ja robie tak ze rzucam Yrden pod siebie i czekam az sie zblizy, wtedy paruje jego atak i kontra w polu znaku
  • Odpowiedz
@Przetok: pewnie dlatego było tak ciężko, ale gdy atakowało mnie 5 upiorów na raz ciężko było coś innego wymyślić :P koniec końców, udało się :P
  • Odpowiedz
@Przetok: akurat w bestiariuszu oprócz Yrden jest też Quen... Tym samym tokiem rozumowania, spróbowałem dwa razy z Yrden ale padłem jeszcze szybciej... Ale w takim razie muszę ogarnąć to przy kolejnym spotkaniu z upiorami :)
  • Odpowiedz
@Milo23: Mam ProTip bardzo ciekawy, który dzisiaj udało mi się odkryć (v 1.08 wiedźmina) - kiedy baron stoi przed drzwiami (nieotwartymi jeszcze), by zejść na dól do grobu, nie zbliżam się sam do tych drzwi, aby uruchomić scenkę.

Zamiast tego jest przy ogrodzeniu chatka z trzema beczkami - wskakuję na beczki, potem na dach chaty, potem z tego dachu chaty przeskakuję przez ogrodzenie. Jestem teraz za ogrodzeniem i uwaga! nie podchodzę
  • Odpowiedz