Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto napisze mi prezentacje na Polski za około 4dyszki bo roboty chyba za dużo nie będzie biorąc pod uwagę temat i książki które wybrałem. Jeśli ktoś jest chętny to pw. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Temat: Cierpienie i ofiara jako nieodłączny składnik ludzkiego losu. Omów zagadnienie na wybranych przykładach. Książki: Werter, Kordian i Mit o Prometeuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #literatura #jezykpolski
  • 17
@Ciaztko: Z doświadczenia powiem ci, że lepiej pisać samemu, bo się wie, o czym pisze. Ja sam najbardziej cykałem się ustnego polskiego (technikum motzno ;_;), ale stwierdziłem, że szkoda kasy i napisałem sam. Największy problem to był wybór tematu i lektur, samo pisanie pracy zajęłoby mi jedno popołudnie, gdybym się sprężył. Największego stresa miałem chyba przed wejściem na egzamin, ale jak już wszedłem, to emocje nieco opadły. Spokojnie powiedziałem to, co
@Ciaztko: Na kiedy chcesz tę pracę? Od razu zastrzegam że Wertera nie czytałem, tylko dość dokładnie omawiałem na lekcjach i wiem o co w nim chodzi na tyle, na ile jest to wymagane w szkole średniej. Możesz napisać PW jeśli jesteś zainteresowany - swoją maturę zdałem na niemalże 100% i pomagałem paru osobom które też przeszły przez ustny bez problemu.

Chociaż jeśli mam być szczery to radziłbym ci napisać to samemu,
@ftosf: już nieaktualne ale dzięki wielkie, a samemu wolę nie pisać bo nie wierze za bardzo w swoje umiejętności, a chce mieć już spokój z tymi maturami ( ͡° ʖ̯ ͡°)