Wpis z mikrobloga

#!$%@? MIRKI DAJCE ZE 2 PLUSY BO NIE WYCZYMIE
Mam uraz kręgosłupa, do neurologa musiałem się na chama wcisnąć w kolejkę PRYWATNIE! Koszt 100 zł. Pół roku czekałem na tomograf. Pani neurolog kazała mi teraz iść do neurochirurga i na rezonans. Neurochirurg w naszym województwie we wszystkich szpitalach to dopiero w przyszłym roku (,) Rezonans w lutym. A tak mnie #!$%@?, że nie mogę siedzieć w #pracbaza :(
#niewiemjaktootagowac #problems #sluzbazdrowia ##!$%@?
  • 8
@silent66: oj tak zawsze mowia, ze moze cwiczenia, ale ja bym szla na operacje by bylo z glowy. Dostales jakies silne leki przeciwbolowe? Powinni byli ci dac! Nie wiem czy w PL jest do kupienia ale sa takie zele albo sztyfty z mentolem i one dobrze robia na takie bole.
@AnnaJ: Jointy pale, a z leków mam jakieś rozkurczowe na mięśnie na noc tylko, a tak ibuprofen. Nie widzę żeby było coraz gorzej ale poprawy też nie ma i też mi się wydaje, że operacja :/ tylko #!$%@? czemu za rok
@silent66: prywatnie/ze szpitala poszedłbyś jutro...

Rada - idź do szpitala i zrób coś żeby Cię na oddział wzięli, nie wiem, udawaj że nie mozesz chodzić. W szpitalu rezonans mi zrobili w 3 dni, pomimo, że kolejki 2 lata.