Wpis z mikrobloga

#dxracer #fotel #recenzja

Cena: 1199zł, bo dużo osób pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc przyszedł - ładnie spakowany, kurier grzecznie przyniósł na 5-te piętro ( ͡° ͜ʖ ͡°) 30kg paczke. Poczekałem na dziewczynę, odpakowałem.

Całe oparcie z tymi podłokietnikami i mechanizmem do opuszczania oparcia było od razu zamontowane - fajnie. Sam montaż był dziecinnie prosty, wcisnąć 5 kółek, wcisnąć tą rurę co wysuwa krzesło w górę, połączyć siedzisko z oparciem, połączyć wszystko ze sobą, done.

Krzesło oceniam 11/10, nie siedziałem nigdy na wygodniejszym - mam jak widzicie poduszkę lędźwiową, jest całkiem wygodna chociaż czasem wadzi, ale podobno to bardzo zdrowe taką mieć, więc jej nie zdejmuje.

Podłokietniki w pełni regulowane - przód, tył, góra, dół i na skos można jeszcze obkręcić - pełen bajer

W ciągu dnia poczułem się zmęczony, co zrobiłem? Wychyliłem się o 180 stopni, zamknąłem oczy, otworzyłem za 15min wypoczęty. Polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciu krzesło wychylone na 3/4. No i gdyby się ktoś zastanawiał czy będzie dla niego za małe/za duże (jak ja) - mam 180cm wzrostu i 90kg i mieszczę się jak znalazł, moja dziewczyna 160cm mówi że o wiele za duże dla niej, więc trzeba się też tym kierować wybierając poszczególne modele racera.
Pobierz Rabusek - #dxracer #fotel #recenzja

Cena: 1199zł, bo dużo osób pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
źródło: comment_k9e0lXYWwZGZeqGSn6NRH3AQbAl31t9K.jpg
  • 14
Cześć, możesz napisać coś po takim okresie użytkowania?

Jak wytrzymałość poszczególnych części
- trwałość tworzywa,
- mechanizmów,
- kółek,
- itd

Również mam 180 cm wzrostu ale o ponad 10 kg mniej. Jaki masz dokładnie model? Chciałbym dobrać coś dla siebie ale patrząc na sytuację na rynku pewnie będzie to odpowiednik od dxseat.

Dodatkowo chciałbym wiedzieć wygląda sprawa z poduszkami dołączanymi do fotela (pod głowę i plecy).
- po takim okresie dalej