Wpis z mikrobloga

@dreaper: a co do afery - przejrzyj tag #banujo

w takim razie informuj administrację


Właśnie się żalę - że za mówienie, ze Holokaust powinno się powtórzyć jest co najwyżej ostrzeżenie, za nagie fotki Elfika - permaban.
  • Odpowiedz
@Ginden: tutaj nie ma co się rozwodzić na taki temat! Postaw się w sytuacji takiej osoby, albo inaczej : nagie fotki twojej kobiety trafiają do sieci. Teraz pomyśl co ty byś zrobił mając możliwość zbanowania osoby która to udostępniła dalej
  • Odpowiedz
@elsaha:

Postaw się w sytuacji takiej osoby, albo inaczej : nagie fotki twojej kobiety trafiają do sieci. Teraz pomyśl co ty byś zrobił mając możliwość zbanowania osoby która to udostępniła dalej


Po co miałbym coś robić?

Trochę moderowałem, moje zdjęcia też wyciekły - z mojej strony bany leciały tylko za wulgarne ich przeróbki, za same zdjęcia nic (a na części wyglądam paskudnie).
  • Odpowiedz
@dreaper: Na życzenie - @Elfik32 ,

Tylko to nic nie zmienia, bo administracja robi podobnie od dawna - jak ktoś godzi w dobra administracji/moderacji, to permy latają wte i we wte, napisanie jesteś lewackim ścierwem, nawet zgłoszone na kontakt... Daje co najwyżej tygodniowego bana.

Jakby ktoś wrzucał moje zdjęcia, to gdybym się z tym pofatygował i przedarł przez Ctrl + C, Ctrl + V na kontakcie, to byłyby
  • Odpowiedz
@elsaha: i z czegoś takiego biorą się problemy z moderacją.

Że moderator inaczej traktuje przewinienia ze względu na to, kogo dotyczą.

Tutaj moderacja banuje permanentnie za własne nagie fotki... A sama przyznała, że pisano do nich w sprawie usunięcia zdjęć jakichś dziewczyn spod tagu #cycki, czy innego takiego... I permów nie było!

@dreaper: a to Elfik miała fotomontaże ze stosunkiem seksualnym? Bo jakoś nie widziałem.
  • Odpowiedz