Wpis z mikrobloga

@Seravee: ziomek, ale wiedz, że
a) 30 klatek to powód do wstydu, nie do dumy, przy takich FPS-ach nawet kursor ma opóźnienie
b) możesz mieć i 40, pokaż mi frametimy to już nie będzie tak miło.
c) lepiej wygladające gry na połowę słabszym sprzęcie chodzą jak złoto
Optymalizacja jest spyerdolona po prostu i wasze zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@manieczek007: to wiem, obrazek celowo dobrany. Boli mnie to, że całkowicie zostało olana obsługa Keplerów w tej grze, stąd taki 960 lepiej lata od mocniejszych 770, a momentami 780, ja wiem, że hajs dla nVidii się musi zgadzać, no ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@relik39:
W ogóle optymalizacja w tej grze jest słaba, grafika też jakoś nie powala. Mimo, że FRAPS w niektórych miejscach pokazuje 50 klatek to mam wrażenie lekkiego szarpania obrazu, nie wiem jak to określić, coś jakby frame-skipping.
  • Odpowiedz
@manieczek007: true.

Mimo, że FRAPS w niektórych miejscach pokazuje 50 klatek to mam wrażenie lekkiego szarpania obrazu, nie wiem jak to określić, coś jakby frame-skipping.

Polecam -> http://www.wykop.pl/wpis/12723667/wiedzmin-3-wrazenia-fps-na-i3-4150-gtx-660-i-8-gb-/. To o czym piszesz zależy od prędkości z jaką generuje się kolejna klatka obrazu, dlatego pomimo średnich 40 czy iluś klatek mozesz mieć wrażenie kiepskiej płynności. Nazywa się to frametime, jak widać podałem, że percentyl 95% jest równy 46,6 sekundy, co oznacza,
  • Odpowiedz